Lale Manço'nun ikinci eşi olarak bilinen Serdar Ahıskalı, Lale Manço'nun hayatındaki özel bir isim olarak dikkat çekiyor. Peki, Serdar Ahıskalı kimdir? Serdar Ahıskalı'nın yaşamı, kariyeri ve Lale Manço ile olan ilişkisi hakkında merak edilen tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Serdar Ahıskalı Kimdir?

Türk müziğinin efsane ismi Barış Manço'nun vefatının ardından Lale Manço ile hayatını birleştirmiş olan Serdar Ahıskalı, önceden Barış Manço ile birlikte televizyon programlarında çalışmıştır. Lale Manço ile Serdar Ahıskalı'nın evliliği, Barış Manço'nun vefatından 9 yıl sonra gerçekleşmiştir. Lale Manço, ilk eşi Barış Manço'nun 1 Şubat 1999 tarihindeki vefatının ardından, Serdar Ahıskalı ile 9 Ağustos 2003 tarihinde evlenmiştir. Evlilikleri sonrasında Lale Manço ve Serdar Ahıskalı, Muğla'da sessiz ve gözlerden uzak bir hayat sürdürmektedirler. Barış Manço'nun kaybının ardından Lale Manço Ahıskalı, 2003 yılında yeniden evlenerek hayatına devam etmiştir.

Serdar Ahıskalı'nın yaşına ve doğum tarihine dair elimizde bilgi bulunmuyor, ancak kendisi Lale Manço ile mutlu bir yaşam sürdürmektedir. Lale Manço Ahıskalı ile olan evliliği, Lale Manço'nun önceki eşi Barış Manço'nun vefatının ardından odak noktası olmuş ve bu evlilik özel bir yer tutmaktadır. Serdar Ahıskalı ve Lale Manço Ahıskalı, Türkiye'nin müzik ve sanat dünyasında sevilen ve saygı gören figürler olan Barış Manço ve Lale Manço'nun yaşamındaki önemli kişiler olarak hatırlanmaktadır.