Safir dizisi Damla kimdir gerçek adı ne? Atv’nin Safir dizisinin oyuncuları arasında Damla karakteri çok merak ediliyor. Safir dizisinde Damla rolünde kim oynuyor? Safir dizisi oyuncuları arasında Damla rolünü kim oynuyor? Aleyna Çalışkan kimdir, nereli? Aleyna Çalışkan oynadığı diziler, Aleyna Çalışkan instagram hesabı, Aleyna Çalışkan boyu ve kilosu, Aleyna Çalışkan hakkında merak edilenler:

Safir dizisi Damla kimdir? Safir dizisi Damla gerçek adı ne?

safir-damla-kimdir-atv-safir-dizisi-damla-kim

Atv’nin Safir dizisinin oyuncuları çok merak ediliyor. Safir dizisinde Damla rolünde kim oynuyor? Safir dizisi Damla kim diye çok araştırılıyor. Safir dizisi Damla gerçek adı ne? Dilerseniz Atv’nin Safir dizisindeki Damla karakterine yakından bakalım:

Safir dizisi Damla kimdir?

Atv’nin Safir dizisinin oyuncuları çok merak ediliyor. Safir dizisinde Damla rolünde Aleyna Çalışkan karşımıza çıkıyor. Safir dizisi oyuncuları listesindeki Aleyna Çalışkan, Damla rolünü oynuyor.

Safir Damla kimdir? Safir dizisinde Damla karakterini kim oynuyor?

Damla karakterini Survivor’dan tanıdığımız Aleyna Çalışkan oynuyor.

Aleyna Çalışkan kaç yaşında? Aleyna Çalışkan doğum tarihi

Safir dizisi Damla rolünü oynayan Aleyna Çalışkan 25 yaşında. Survivor Aleyna Çalışkan 1998 yılında Bursa’da doğdu.

Aleyna Çalışkan nereli

Safir dizisi Damla karakterini canlandıran Aleyna Çalışkan nereli diye çok merak ediliyor. Oyuncu Aleyna Çalışkan Bursa'da doğdu.

Aleyna Çalışkan oynadığı diziler ve filmler

Tecrübeli sporcu Aleyna Çalışkan, televizyon dizisi "Gelsin Hayat Bildiği Gibi" ve ünlü yarışma programı Survivor'daki performansıyla tanınmaktadır. Henüz 12 yaşındayken sporla ilgilenmeye başlayan Aleyna'nın ilgi alanları arasında voleybol, badminton, karate ve boks gibi birçok spor bulunmaktadır. Özellikle dikkat çekici fizik yapısıyla adından söz ettiren Aleyna Çalışkan, genç yaşına rağmen etkileyici bir spor geçmişine sahiptir.

Türkiye'nin vücut geliştirme ve fitness şampiyonu olan Aleyna, kişisel hobileri arasında dans etmenin keyfini sürmektedir. Zumba ve tango gibi danslara ilgi duyan Aleyna, aynı zamanda pilates eğitmenliği de yaparak yeteneklerini daha da geliştirmektedir.

Aleyna Çalışkan instagram hesabı

@aleynaclsknn

Kaynak: HABER MERKEZİ