Safir dizisi Bade kimdir gerçek adı ne? Atv’nin Safir dizisinin oyuncuları arasında Bade karakteri çok merak ediliyor. Safir dizisinde Bade rolünde kim oynuyor? Safir dizisi oyuncuları arasında Bade rolünü kim oynuyor? Selin Işık kimdir, nereli? Selin Işık oynadığı diziler, Selin Işık instagram hesabı, Selin Işık boyu ve kilosu, Selin Işık hakkında merak edilenler:

Safir dizisi Bade kimdir? Safir dizisi Bade gerçek adı ne?

safir-bade-kimdir-atv-safir-dizisi-bade-kim

Atv’nin Safir dizisinin oyuncuları çok merak ediliyor. Safir dizisinde Bade rolünde kim oynuyor? Safir dizisi Bade kim diye çok araştırılıyor. Safir dizisi Bade gerçek adı ne? Dilerseniz Atv’nin Safir dizisindeki Bade karakterine yakından bakalım:

Safir dizisi Bade kimdir?

Atv’nin Safir dizisinin oyuncuları çok merak ediliyor. Safir dizisinde Bade rolünde Selin Işık karşımıza çıkıyor. Safir dizisi oyuncuları listesindeki Selin Işık, Bade rolünü oynuyor.

Safir Bade kimdir? Safir dizisinde Bade karakterini kim oynuyor?

Bade, Safir'in başrol karakterlerinden biridir. Bu karakteri Selin Işık canlandırmaktadır. Selin Işık, yetenekli bir oyuncu olarak izleyicilerin dikkatini çeken performanslarıyla tanınmaktadır. Safir dizisinde Bade karakterine hayat vererek seyircileri etkilemeyi başarmıştır. Oyunculuğu ve doğal yeteneğiyle, Selin Işık Bade karakterine derinlik ve gerçeklik katmıştır.

Selin Işık kaç yaşında? Selin Işık doğum tarihi

Selin Işık, 1987 yılında İzmir'de doğmuştur, dolayısıyla şu anda 36 yaşındadır. Selin Işık'ın başarılı performansları ve yetenekleriyle tanınan bir oyuncu olduğunu söyleyebiliriz.

Selin Işık nereli

Safir dizisi Bade karakterini canlandıran Selin Işık nereli diye çok merak ediliyor. Oyuncu Selin Işık İzmir’de doğdu.

Selin Işık oynadığı diziler ve filmler

Selin Işık, 2014 yılında oynadığı Çılgın Dershane Üniversitede adlı sinema filmi ile büyük bir üne kavuşmuştur. Bu çıkışının ardından Siyah İnci, Esaretin Sensin ve Tam Kafadan gibi başarılı dizilerde de başarılı roller almıştır. Selin Işık, kendini kanıtlamış bir yetenek olarak sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

2018-2020 yılları arasında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde canlandırdığı Özlem Çakırbeyli isimli karakterle dikkatleri üzerine çekti. Ek olarak, Kaza Aşk dizisinde Nazlı karakterine başarılı bir şekilde hayat vererek dikkatleri üzerine çekti.

En son Kanal D ekranlarında yayınlanan Kraliçe dizisinde rol almıştır.

Selin Işık instagram hesabı

@selinisofficial

Kaynak: HABER MERKEZİ