Mehmet Aslantuğ, eski eşi Arzu Onan'dan boşandıktan sonra Mehmet Aslantuğ'un yeni sevgilisi hakkında Pınar Şipaloğlu kimdir nereli? Mehmet Aslantuğ yeni sevgilisi Pınar Şipaloğlu kaç yaşında? aramalar yapıyorlar.

Ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ, Arzum Onan ile 27 yıllık evliliğinin sona erdiği iddialarına ilişkin yaptığı açıklama ile gündemde yer aldı. İhanet iddialarını yalanlayarak, evliliğinin sonlanmasının nedeninin ihanet olmadığını belirtti. Mehmet Aslantuğ, Arzum Onan ile birlikte geçirdiği 27 yıl boyunca saygı ve asillikle dolu bir ilişki yaşadığını vurguladı.

Ancak, bu açıklamanın ardından oyuncu Mehmet Aslantuğ'un Pınar Şipaloğlu ile ilişkisi olduğu iddiası ortaya atıldı. Pınar Şipaloğlu'nun Instagram hesabından yaptığı paylaşım, bu iddiaları doğrulayan nitelikteydi. Şipaloğlu, paylaşımında "Duyduğunuz dedikodular asılsız değildir! Sessizliğimin sebebi bir küçük ada meselesi... Evet adada artık evim var ve evet Mehmet Aslantuğ, evet evet evet. Yeter" ifadelerini kullanarak ilişkilerini doğruladı.

Özel haberlere göre, Mehmet Aslantuğ ve Pınar Şipaloğlu'nun Bozcaada'da tanıştıkları ve üç haftadır yakın bir ilişki yaşadıkları iddia edilmektedir. Bu gelişmelerle birlikte, oyuncunun özel hayatı medyanın ve kamuoyunun ilgi odağı haline gelmiştir.

Kaynak: SnobMagazin

Kaynak: HABER MERKEZİ