Survivor All Star 2024 yarışmasının en dikkat çeken isimlerinden biri olan Ogeday Girişken, hem spor kariyeriyle hem de televizyon dünyasındaki başarılarıyla adından söz ettiriyor. Şampiyonluk elde ettiği Survivor macerasıyla tanınan Ogeday Girişken'in özel hayatındaki sırlar ise merak konusu. Özellikle sevgilisiyle ilgili gündeme gelen iddialar, hayranlarını ve medyayı hareketlendiriyor. İşte, Survivor'dan oyunculuğa uzanan yolculuğuyla ve gizemli aşk hayatıyla dikkat çeken Ogeday Girişken'in hikayesi...

Ogeday Girişken Kimdir?

1992 doğumlu olan Ogeday Girişken, Marmara Üniversitesi'nde Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği eğitimi almıştır. Sporculuk kariyerine kürek dalında başlayan Girişken, Fenerbahçe'nin lisanslı kürek takımında uzun yıllar yer almıştır. 2017 yılında Survivor yarışmasına katılarak şampiyonluğa ulaşmış ve adını geniş kitlelere duyurmuştur.

Kürek sporunda dünya sıralamasına girmiş olan Ogeday Girişken, sportif başarılarının yanı sıra oyunculuk dünyasına da adım atmıştır. "Bir Litre Gözyaşı" ve "Savaşçı" gibi dizilerde rol almıştır. Survivor 2022: All Star yarışmasında da yer alan Girişken, hem sporcu kimliğiyle hem de oyunculuk yeteneğiyle dikkat çekmiştir.

Ogeday Girişken'in Sevgilisi Kim?

Survivor 2024 All Star'da finale doğru ilerlerken, Ogeday Girişken'in özel hayatı da merak konusu oldu. Daha önce Survivor yarışmacısı Nisa Bölükbaşı ile ilişkisiyle gündeme gelen Girişken, şu sıralar Zeynep Yumrutaş ile mutlu bir ilişki yaşıyor. Bu bilgi, hayranlarını şaşırtmış ve ilişkileri hakkında daha fazla detay öğrenme isteği uyandırmıştır.

Editör: Haber Merkezi