Başrollerini Özcan Deniz, Özgü Namal ve Mert Yazıcıoğlu’nun paylaştığı Kızıl Goncalar dizisi, sevilen yapımına yeni bir ismi dahil ederek heyecanı arttırmaya devam ediyor. Pazartesi akşamları ekranlara gelen diziye katılan ünlü oyuncu Tolga Tekin, Vahit karakteriyle izleyicilerin karşısına çıktı. Bu yeni gelişmeyle birlikte dizide farklı bir dönem başladı. Özellikle Cüneyd'in babası olan Vahit'in dizideki varlığı, hikayenin akışını değiştirecek gibi görünüyor. İşte, Kızıl Goncalar dizisine katılan Tolga Tekin'in hayatı, kariyeri ve Vahit karakteriyle ilgili merak edilenler...

Kızıl Goncalar Vahit Kimdir?

Başrollerini Özcan Deniz, Özgü Namal ve Mert Yazıcıoğlu’nun paylaştığı Kızıl Goncalar dizisine, Cüneyd'in babası Vahit karakteri dahil oldu. Ünlü oyuncu Tolga Tekin, bu karakterle diziye renk katıyor. Cüneyd'in geçmişi hakkında gizemleri çözecek olan Vahit'in gelişiyle birlikte senaryoda önemli değişiklikler yaşanması bekleniyor.

Tolga Tekin Kimdir?

Ankara'da doğmuş olan Tolga Tekin, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde eğitimini tamamladı. Oyunculuk kariyerine tiyatroda başlayan Tekin, daha sonra televizyon ve sinema projelerinde yer almaya başladı. 19 Mart 1973 doğumlu olan Tolga Tekin, birçok dizi ve filmde önemli roller üstlendi. Evli ve bir çocuk babası olan ünlü oyuncu, Türk televizyon ve sinemasının sevilen isimlerinden biri olarak tanınıyor. Tolga Tekin, uzun soluklu bir oyunculuk kariyerine sahip. "Bizim Evin Halleri", "Paramparça", "Muhteşem Yüzyıl", "50M2" gibi birçok başarılı projede yer aldı. Bu yapımlardaki performansıyla izleyicilerin beğenisini kazanan Tekin, geniş bir hayran kitlesine sahip oldu.

Tolga Tekin Instagram Hesabı

Tolga Tekin'in Instagram hesabına "@tolgatekinofficial" adresinden ulaşabilirsiniz. Takip ederek oyuncunun güncel paylaşımlarını ve projelerini takip edebilirsiniz.

Editör: Haber Merkezi