Son günlerde ATV'nin sevilen dizisi Kardeşlerim'e katılan yeni karakter Cansu, izleyicilerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Bu yeni karakterin ardındaki isim olan Melisa Bostancıoğlu ise genç yaşına rağmen başarılı bir oyunculuk kariyerine sahip. Eren ailesinin hayatına hızlı bir giriş yapan Cansu'nun seyircide merak uyandıran hikayesi, diziye yeni bir heyecan katıyor. Peki, bu yeni karakterin oyuncusu Melisa Bostancıoğlu kimdir? İşte detaylar...

Melisa Bostancıoğlu Kimdir?

Ankara'da 2000 yılında doğan Melisa Bostancıoğlu, genç yaşına rağmen tiyatro dünyasında önemli adımlar atmış bir oyuncudur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden yüksek şeref öğrencisi olarak mezun olan Bostancıoğlu, profesyonel kariyerine Sanki Her Şey Biraz Felaket filminde başladı. Şimdi ise Kardeşlerim dizisinde Cansu karakteriyle izleyiciyle buluşuyor.

Melisa Bostancıoğlu Hangi Dizilerde Oynadı?

Genç yaşına rağmen dikkat çeken başarılı performanslarıyla dikkatleri üzerine çeken Melisa Bostancıoğlu, Kardeşlerim dizisiyle televizyon dünyasında da adından söz ettiriyor. Ancak daha önce Sanki Her Şey Biraz Felaket filminde de yer alarak sinema dünyasına adım atmıştı.

Melisa Bostancıoğlu'nun özel hayatı hakkında herhangi bir bilgi kamuoyuna yansımamıştır. Oyuncunun sevgilisi veya ilişkisiyle ilgili net bir bilgi bulunmamaktadır.