Kanal D'nin popüler dizisi İnci Taneleri, yeni bölümüyle izleyicilerle buluşmaya hazırlanırken, kadrosuna katılan yeni bir karakterle heyecanı arttırıyor. Yapımcılığını ve senaristliğini Yılmaz Erdoğan'ın üstlendiği diziye dahil olan Reyyaz karakteri, merak uyandırıyor. İnci Taneleri'ne eklenen bu yeni isimle birlikte dizinin atmosferine yeni bir soluk getirilirken, seyircilerin karakter hakkında bilgi sahibi olma isteği de artıyor. İşte, İnci Taneleri'ne yeni katılan Reyyaz karakterinin detayları ve oyuncusuyla ilgili bilgiler...

İnci Taneleri Reyyaz Kimdir?

Dizinin kadrosuna yeni katılan Reyyaz karakterini Selim Erdoğan canlandıracak. Selim Erdoğan, bu akşam ekranlara gelecek olan yeni bölümde seyirciyle buluşacak. Ayrıca, bu bölümde Bekir Aksoy da 'Cenk' rolüyle konuk oyuncu olarak yer alacak.

Selim Erdoğan Kimdir?

1 Nisan 1972'de Kocaeli'de doğan Selim Erdoğan, oyunculuk kariyerine Kocaeli Bölge Tiyatrosu'nda başladı. Eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'na kabul edilen Erdoğan, burada oyunculuk alanında kendini geliştirdi. İzleyiciler, Reyyaz karakterini Selim Erdoğan'ın canlandırmasıyla İnci Taneleri'nde heyecan dolu anlar yaşayacak.

İnci Taneleri'nin zengin kadrosuyla izleyicilere unutulmaz anlar yaşatmaya devam edeceği bekleniyor.