Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü ve İzmir'in tanınmış iş kadınlarından İlay Kaymakçıoğlu, mutlu bir birlikteliği evlilikle taçlandırmaya hazırlanıyor. Bu özel birleşme, 17 Kasım Cuma günü saat 17.00'de İzmir Arena'da gerçekleşecek nikah ve düğün töreni ile taçlandırılacak.

İlay Kaymakçıoğlu Kimdir?

İzmir'in sevilen Belediye Başkanı Utku Gümrükçü ve iş dünyasında başarılı bir kariyere sahip olan İlay Kaymakçıoğlu, aşklarını resmi bir birlikteliğe dönüştürerek hayatlarını birleştirme kararı aldılar. Bu mutlu haberi duyan çevreler, çiftin bu özel gününde yanlarında olmak için sabırsızlanıyor.

İlay Kaymakçıoğlu Ne İş Yapıyor?

Düğünün, İzmir Arena'da düzenlenecek olması, etkinliğin büyük bir coşku ve heyecanla karşılanacağını işaret ediyor. Gümrükçü ve Kaymakçıoğlu'nun düğünü, İzmir'de merakla beklenen bir olay halini şimdiden almış vaziyette.

Bu özel birleşim, Çiğli Belediye Başkanı'nın kamusal görevi ve İzmirli iş kadınının iş dünyasındaki başarısıyla dikkat çekiyor. Gümrükçü ve Kaymakçıoğlu çiftine, evlilikleri boyunca mutluluk, sevgi ve başarılar dileriz.