Yaz sezonunun yavaş yavaş bitmesiyle birlikte yeni sezonda ekranlarda yer alacak diziler netleşmeye başladı. Televizyon kanalları milyonları ekran başına toplayacak yapımları peş peşe duyuruyor. Bu dönemde heyecanla beklenen Bambaşka Biri dizisinden de ilk fragman geldi.

Türk dizilerinin aranan simalarından Hande Erçel ve Burak Deniz yıllar sonra farklı bir yapımla izleyici karşısına çıkacak. Yeni sezonda FOX TV ekranlarından yayınlanacağı açıklanan Bambaşka Biri ilk tanıtımı sosyal medyada çok konuşuldu. Daha önce “Aşk Laftan Anlamaz” adlı yapımda birlikte rol alan Hande Erçel ve Burak Deniz şimdi “Bambaşka Biri” adlı dizide başrolü paylaşacak.

BAMBAŞKA BİRİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Bambaşka Biri dizisi ilk olarak İki Yabancı adıyla duyurulmuş ve yerli dizi sevenlerin dikkatini çekmişti. Yaz tatilinin ardından sete çıkan oyuncular sosyal medyada çok konuşulmuştu. Gazeteci Birsen Altuntaş, “İki Yabancı” dizi adının başka bir TV kanalında olması sebebiyle taraflar arasında anlaşmazlık çıktığını duyurmuştu. Bunun üzerine dizinin adı “Bambaşka Biri” olarak değiştirildi.

Bambaşka Biri adlı dizinin senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme alacağı öğrenildi. Daha önceden Yasal Elma ve Sadakatsiz gibi izlenme rekorları kıran yapımların yönetmeni olan Neslihan Yeşilyurt, Bambaşka Biri’nin yönetmenlik koltuğunda oturacak. Yeni sezonda FOX TV ekranlarında reyting rekorları kırması beklenen yapım 11 Eylül 2023 tarihinde ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkacak.

BAMBAŞKA BİRİ OYUNCULARI VE KONUSU

FOX TV’nin yeni dizisi Bambaşka Biri oyuncu kadrosunda Hande Erçel, Burak Deniz, Cem Davran, Menderes Samancılar, Ferit Aktuğ, Begüm Akkaya, Uğur Uzunel, Polen Emre, Gülçin Hatıhan, Aslı Orcan, Berrin Arısoy ve Muttalip Müjdeci gibi sevilen isimler bulunuyor. Bambaşka Biri dizisi genç savcı Leyla ile düzenli ve şöhret dolu bir hayata sahip olan hırslı gazeteci Kenan’ın hikayesini konu edinecek.