ordu haber

Uyarı Haberleri

uyarı haberleri ve güncel uyarı gelişmeleri, uyarı ile ilgili tüm video, uyarı fotoğrafları ve uyarı haberleri Uşak Olay - Uşak Haber Son Dakika Haberler sitemizde


Uşak

Uşak Tarım ve Orman Müdürlüğü hasat döneminin Uşak’ta başladığını bu sebepler oluşabilecek yangın felaketine karşı üreticileri ve vatandaşları uyardı.

Yaşam

Uşak Valiliği 11 Haziran Salı, 14 Haziran Cuma günlerini kapsayan yüksek sıcaklık uyarısı yaptı.  Valilik sıcaklığın 37 dereceyi bulacağını açıkladı.

Uşak

Uşak Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri Stad kavşağında trafik kurallarına riayet etmeyen araçları değil yayaları uyardı.

Uşak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Uşak ve 45 il için sarı kod vererek kuvvetli yağış uyarısında bulundu. Yağışların Marmara ve Ege'de bu...

Uşak

Uşak Valisi Dr. Turan Ergün, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla bayramda yolculuk yapacak olan vatandaşları uyardı.

Uşak

Uşak Valiliği, 18 Kasım Cumartesi gününden itibaren Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı hava koşullarının Uşak'ta etkili olacağı konusunda önemli...

Gündem

Tapu sahibi olan milyonları ilgilendiren önemli bir gelişme yaşandı. Yetkili isim, adına kayıtlı tapusu bulunan kişileri korsanlara karşı uyardı.