Futbol dünyasının önemli isimlerinden Gökhan Töre'nin özel hayatı, sporseverlerin ve medyanın yakından takip ettiği konular arasında yer almaktadır. Özellikle evlilikleri ve partneri hakkındaki haberler, merakla araştırılan detaylar arasındadır. Töre'nin ikinci evliliği ve eşi Buket Büyükdere ile olan ilişkisi, son dönemlerde geniş bir ilgiyle karşılanmış ve kamuoyunun dikkatini çekmiştir. İşte, Gökhan Töre'nin eşi ve ilişkisi hakkında merak edilen detaylar...

Gökhan Töre Eşi Kimdir?

Futbol dünyasının dikkat çeken isimlerinden Gökhan Töre, 2020 yılında ikinci kez evlendi ve eşi olarak Buket Büyükdere ile hayatını birleştirdi. Önceki evliliğini oyuncu Esra Bilgiç ile yapan Töre, boşandıktan sonra Buket Büyükdere ile mutlu bir birliktelik yaşamaya başladı. Konyaspor ile yollarını ayırdığı geçtiğimiz haftalarda gündeme gelen Töre'nin özel hayatı, merak edenlerin sıkça araştırdığı konular arasında yer alıyor.

Buket Büyükdere Kimdir?

Gökhan Töre'nin eşi olan Buket Büyükdere, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nden mezun olmuş bir mimardır. 2017 yılında mesleğe adım atan Büyükdere, özel bir firmada mimarlık yapmaktadır. Farklı markalarla çalışma deneyimine sahip olan Buket Büyükdere, uzun süredir sektörde başarılı bir kariyer sürdürmektedir. Töre ile olan ilişkisinin yanı sıra kendi mesleki başarılarıyla da dikkat çeken Büyükdere, özel hayatını daha fazla gizli tutmayı tercih etmektedir.