Son günlerde Survivor All Star yarışmasının en çok konuşulan isimlerinden biri olan Gizem Memiç, yaşadığı sakatlık nedeniyle Acun Ilıcalı tarafından diskalifiye edildi. Ankara doğumlu olan ve Türkiye güzellik kraliçesi unvanına sahip olan Memiç'in sağlık durumu ve yaşadığı sakatlık, izleyicilerin ve hayranlarının merakını uyandırdı. İşte, Survivor deneyimi ve kariyeri ile tanınan Gizem Memiç'in yaşadığı son gelişmeler...

Gizem Memiç Kimdir?

Ankara'da 16 Mayıs 1990 tarihinde doğan Gizem Memiç, Türk model ve güzellik kraliçesi olarak tanınmaktadır. Miss Turkey 2010 tacını taşıyan Memiç, Türkiye'yi hem Miss World hem de Miss Universe güzellik yarışmalarında temsil etmiştir. Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezun olan Gizem Memiç, televizyon dünyasına Survivor gibi popüler yarışma programlarıyla adını duyurmuştur.

Gizem Memiç, televizyon kariyerine 2016 yılında TV8'de yayımlanan Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yer alarak başlamıştır. 2022 yılında Türkiye'de düzenlenen Survivor All Star programına katılan Memiç, birleşme partisindeki şarkı söyleme yarışmasında birinci olmuştur. 2024 Survivor All Star yarışmasında kırmızı takımda yer almıştır.

Sakatlık ve Diskalifiye Nedeni

Acun Ilıcalı'nın açıklamalarına göre, Gizem Memiç ciddi bir şekilde sakatlanmış ve bu sakatlık yarışmadaki geleceğini tehlikeye atmıştır. Yaşadığı sakatlık nedeniyle Survivor All Star'dan diskalifiye edilen Memiç'in sağlık durumu izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur.