Gelinim Mutfakta programının yeni bölümünde sahneye çıkan Birgül Küçük ve kayınvalidesi Kadriye Küçük, izleyicilerin dikkatini çeken yeni yarışmacılar oldu. Programın 1361. bölümünde tanıtılan bu ikili, yarışma platformuna adım attıkları anda merak konusu haline geldiler. Özellikle Birgül Küçük'ün genç yaşına rağmen yarışmadaki hırslı tutumu ve kayınvalidesiyle yaşadığı etkileyici ilişki, izleyicileri ekran başına kilitlemeye yetti. Yarışmacıların hayat hikayeleri ve yarışmadaki performansları, programa yeni bir heyecan katarken, izleyicilerin de dikkatini çekmeye devam ediyor.

Birgül Küçük Kimdir?

Yarışmaya katılan yeni gelin Birgül Küçük, 32 yaşında ve 8 yıllık evli. Sakarya'da yaşayan Birgül, ev hanımı olarak hayatını sürdürmektedir. 2 çocuk annesi olan Birgül, yarışmada kayınvalidesi Kadriye Küçük ile birlikte mücadele etmektedir. Yarışmadaki başarısıyla dikkatleri üzerine çeken Birgül'ün, izleyiciler tarafından merak edilen bir diğer detayı ise Instagram hesabıdır.

Birgül Küçük'ün kayınvalidesi Kadriye Küçük ise 60 yaşında ve 37 yıllık evli. Düzce kökenli olan Kadriye, Birgül'ün yarışma macerasına eşlik etmektedir. 1 oğlu ve 2 torunu bulunan Kadriye, kayınvalidenin bir nişanlı oğlu olduğunu belirtmiştir. Yarışma boyunca deneyimli bir kayınvalide olarak Birgül'e destek olmaktadır. Birgül Küçük ve kayınvalidesi Kadriye Küçük'ün Gelinim Mutfakta'daki performansı, izleyiciler tarafından yakından takip edilmektedir. Özellikle Birgül'ün genç yaşına rağmen yarışmadaki yetenekleri ve hırslı tavrı, dikkat çekmektedir. Ancak kayınvalidesiyle yaşadığı bazı tartışmalar da gündeme gelmiş ve izleyicilerin tepkisine neden olmuştur. Birgül Küçük ve Kadriye Küçük ikilisinin, Gelinim Mutfakta'daki yolculuğu ve yarışmadaki performansları, ilerleyen günlerde izleyiciler tarafından merakla takip edilmeye devam edecektir.

Editör: Haber Merkezi