Son dönemde sıkça adından söz ettiren girişimci ve danışman Fatih Akşener, kariyeri ve başarılarıyla merak uyandırmaya devam ediyor. İş dünyasındaki etkileyici yolculuğu ve katkılarıyla dikkat çeken Akşener, girişimcilik alanında önemli bir isim olarak öne çıkıyor. Peki, Fatih Akşener kimdir, ne iş yapar, ve hangi başarılarıyla tanınır? Detaylar haberimizde...

Fatih Akşener Kimdir?

Fatih Akşener, 1984 yılında İstanbul'da doğmuş, Türk girişimci ve danışman olarak tanınmaktadır. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Akşener, daha sonra Koç Üniversitesi'nde İşletme Yüksek Lisansı yapmıştır. 39 yaşındaki Akşener, profesyonel kariyerine Mercedes-Benz Türk A.Ş.'de Ar-Ge Mühendisi olarak başlamış ve daha sonra Türk Telekom'da Girişimcilik Programları Proje Yöneticisi olarak görev almıştır.

Fatih Akşener, eğitim hayatına Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nde başlamış ve buradan mezun olmuştur. Daha sonra Koç Üniversitesi'nde İşletme Yüksek Lisansı yapmıştır. Profesyonel kariyerine Mercedes-Benz Türk A.Ş.'de Ar-Ge Mühendisi olarak başlayan Akşener, Türk Telekom'da Girişimcilik Programları Proje Yöneticisi olarak görev almıştır. Ardından Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi'nde Program Koordinatörü olarak çalışmıştır. 2017 yılında kendi girişimini kuran Fatih Akşener, girişimcilere ve şirketlere inovasyon ve girişimcilik alanlarında danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Analizleri ve çözüm önerileri ile sektörde dikkat çeken Akşener, çeşitli programlara katılarak gündeme dair yorumlarını paylaşmaktadır. Fatih Akşener, eğitim ve iş hayatındaki başarılarıyla dikkat çeken bir isimdir. Girişimcilik ve inovasyon alanında sağladığı katkılar ve danışmanlık hizmetleriyle sektörde tanınmaktadır. Aynı zamanda çeşitli programlara katılarak sektördeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve yorumlarını paylaşmaktadır.

Editör: Haber Merkezi