Kariyerini ABD’de sürdüren dünyaca ünlü basketbolcu Cedi Osman ile oyuncu eşi Ebru Şahin magazin gündeminden düşmüyor. Sosyal medyada son dönemin “örnek çifti” olarak gösterilen ikilinin attığı her adım gündem oluyor. Geçen sene Çeşme’de görkemli bir düğünle dünya evine giren Cedi Osman ve Ebru Şahin, bu yaz tatil için yine aynı yeri seçti.

Geçen sene Çeşme’de nikah masasına oturan Cedi Osman ve Ebru Şahin çifti Çeşme’de yaz tatili yaparak aşk tazeledi. Düğün yaptıkları mekanda denize giren çiftin mutluluğu magazin muhabirlerinin kadrajına takıldı. Sosyal medyaya servis edilen görüntüler ünlü basketbolcunun hayranları tarafından tam not aldı.

Ünlü Çift Yine Çeşme’de Romantizm Yaşadı

Bir süredir Çeşme’de tatil yapan Cedi Osman ve Ebru Şahin çifti mutluluk ve romantizm dolu bir gün geçirdi. Ünlü basketbolcu ve ünlü oyuncunun denizdeki keyifli anları magazin basınında manşet oldu. Yakın arkadaşlarıyla mekana giden Ebru ve Cedi, uzun bir süre şezlongda oturup sohbet etti. Bir şeyler yiyip eğlenen ünlü çift daha sonra denize girip arkadaşlarının yanında eğlendi.

Amerika'da basketbol yaşamını sürdüren Cedi Osman ve oyuncu eşi Ebru Şahin’in yaz tatili sosyal medyada da çok konuşuldu. Menajerleri Abdullah Bulut ve yakın arkadaşları Gözde Telek ile aynı mekanda denize giren çiftin mutluluğu gözlerinden okundu. Gülücükler saçarak birbirlerine sarılan, zaman zaman öpüşen ikilinin aşkları hayranlarının dikkatinden kaçmadı.

Karı-Kocanın Aşk Pozlarına Beğeni Yağdı

Sosyal medyada paylaşılan basketbolcu Cedi Osman ve oyuncu eşi Ebru Şahin’in aşk tazelediği pozlar beğeni rekorları kırdı. Bir süredir sosyal medya kullanıcıları tarafından “örnek çift” olarak gösterilen karı-kocanın tatil pozları beğeni topladı. Cedi Osman ve Ebru Şahin çiftinin romantizm dolu yaz tatili sosyal medyada çok konuşuldu.