Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Belediye Başkan Adayı Özkan Yalım, seçim çalışmalarına İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan’ı Ekrem İmamoğlu’nu katması ile başlayan furyaya, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile devam ediyor.

Yalım Imamoğlu1

Yalım Erşen1

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLARI İMAMOĞLU, YAVAŞ, BÜYÜKERŞEN VE ÇERÇİOĞLU’NDAN DESTEK İSTEDİ

Özkan Yalım’ın bu seferki durağı ise Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu oldu. Çerçioğlu’nu makamında ziyaret Özkan Yalım, Uşak’taki seçimde Çerçioğlu’ndan destek istedi.

Whatsapp Image 2024 02 22 At 19.06.25

Uşak’ta yapılacak seçimin, diğer illerdeki belediye başkanlarıyla seçim propagandası yapan Özkan Yalım’ın bu hamlesi Uşaklı seçmenlerin kafasında soru işareti yarattı.

Özkan Yalım’ın Uşak’ta yapılacak seçimin, Büyükşehir Belediye Başkanları ile propaganda yapması ve onlardan destek istemesi, Uşak’ın desteğe ihtiyacımı var sorunu gündeme taşıdı.

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Belediye Başkan Adayı Özkan Yalım, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na projelerini anlatı ve projelerine tam destek sözü aldı. Çerçioğlu, “Değerli Uşaklılar gerçekten muhteşem bir Belediye başkan adayımız var, ben kendisiyle uzun süre çalıştım .Bugün Aydın'a ziyarete geldiler, çok da memnun olduk. Ben inanıyorum Uşak'ta çok güzel hizmetler yapacağına, sayın başkanın . Sosyal proje kapsamında başarılı projeleri olduğunu bana aktardı. Aydın Büyükşehir Belediyesi olarak biz de sosyal projelerde Türkiye'nin en iyi belediyelerinden bir tanesiyiz” dedi.