Türk sinemasının sevilen aksiyon ve komedi serilerinden biri olan "Çakallarla Dans"ın altıncı filmi, yönetmen Murat Şeker tarafından yazılıp yönetilen ve 2 Aralık 2022'de vizyona girdi.

Çakallarla Dans 6 Konusu Nedir?

Enrico Chiellini'nin çetesine dair önemli bilgileri toplamak için görevlendirilen ekip, bu kez Yunanistan'ın güzel Kos Adası'na adım atıyor. Başrollerinde sevilen isimlerin yer aldığı bu uzun soluklu serinin altıncı halkası, seyircileri eğlence ve heyecan dolu bir yolculuğa davet ediyor.

Çakallarla Dans 6 Manolya Gençliği Kim Oynuyor?

Serinin altıncı filminde Manolya karakterinin gençlik dönemine başarılı oyuncu Elvan Dişli hayat veriyor. Genç ve güzel oyuncu filmdeki başarısı ile dikkatleri çekmeyi başardı.

Başrollerde, Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu ve Didem Balçın gibi tanıdık yüzler bulunuyor. Film, İstanbul, Bodrum ve Kos Adası gibi nefes kesici mekanlarda çekildi ve toplamda 1 saat 56 dakika boyunca seyircilere komedi ve aksiyon dolu anlar yaşatmayı vaat ediyor.

Yönetmen Murat Şeker ve senarist Ali Tanrıverdi'nin kaleme aldığı bu yeni macera, Çakallarla Dans serisinin eğlenceli ve kahkaha dolu geleneğini sürdürüyor.