Hemşirelik eğitimi almış olmasının yanı sıra televizyon dünyasında da kendine yer bulan Altunkaya, özellikle Acun Ilıcalı'nın programlarında görünerek geniş kitleler tarafından tanınıyor. Genç yaşına rağmen hemşirelik mesleğiyle sporu bir arada götürmesi ve sosyal medyada aktif olarak paylaşımlar yapmasıyla dikkat çeken Altunkaya'nın hayatı, merak edilen birçok detayı barındırıyor.

Çağla Altunkaya Kimdir?

Genç yaşına rağmen adını sıkça duyurmayı başaran Çağla Altunkaya, 1999 yılında Yalova'da dünyaya geldi. Hemşirelik okulunu tamamlamasının yanı sıra, okul yıllarında amatör olarak basketbol takımında yer aldı ve sporla yakından ilgilendi. Çağla Altunkaya, televizyon dünyasıyla da adından söz ettiriyor. Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı ile birlikteliğiyle gözleri üzerine çeken Altunkaya, Acun Ilıcalı'nın programları olan "Survivor" ve "O Ses Türkiye" gibi yarışmalarda seyirci karşısına çıkıyor. Son olarak, Survivor'da voleybol challenge'ında mücadele ettiği görüldü.

Sosyal medya platformlarında aktif olan Çağla Altunkaya, paylaşımlarıyla geniş bir takipçi kitlesine sahip. Miami ve Dominik Cumhuriyeti gibi güzel ve egzotik yerlere sık sık seyahat etmesiyle de biliniyor. Anne, baba ve iki kız kardeşiyle birlikte Yalova'da ikamet eden Altunkaya, hayatıyla ilgili merak edilenleri zaman zaman takipçileriyle paylaşıyor.

Editör: Haber Merkezi