Bu haftanın indirim kampanyaları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran zincir market BİM, hiç vakit kaybetmeden gelecek hafta için harekete geçti. Hayat pahalılığı karşısında uygun fiyat fırsatlarını kaybetmek istemeyen tüketiciler için yepyeni bir indirim kampanyası düzenlediğini duyuran zincir market, sektöre damgasını vurdu.

Resmi internet sayfası üzerinden yayınladığı yeni aktüel ürün kataloğunda gelecek haftanın fırsat ürünlerini tanıtan zincir market BİM, yiyecek içecek ürünlerinden temizlik ürünlerine kadar pek çok ürün grubunda fiyat değişikliğine gideceğini bildirdi.

BİM’DEN İNDİRİM DUYURUSU

Salı ve cuma günleri düzenlediği genel indirim kampanyaları ile Türkiye genelinde milyonlarca tüketiciye avantajlı fırsatlardan yararlanma imkanı tanıyan zincir market BİM, hafta sonuna hızlı bir giriş yaptı. Resmi internet sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayınlayan zincir market, 22 Ağustos 2023 Salı günü BİM mağazalarının tamamında yeni bir indirim kampanyasının başlayacak olduğunu bildirdi. Söz konusu indirim kampanyası kapsamında temizlik, gıda, kozmetik gibi pek çok ürün grubunda fiyat değişikliğine gitmiş olduğunu belirten zincir market, dikkatleri üzerine çekti.

BİM 22 AĞUSTOS İNDİRİMLERİ

Resmi internet sitesinden yeni bir duyuru yayınlayarak 22 Ağustos 2023 tarihinde başlayacak olan indirim kampanyasını tanıtan zincir market BİM, kampanya dahilinde satışa sunulacak olan bazı ürünleri şu şekilde sıraladı:

- Dost tam yağlı süt 1 L: 21,50 TL

- Çamlıca armut aromalı gazoz 6x 200 ml: 29,50 TL

- Cafe Crown Türk kahvesi 100 g: 21,50 TL

- Sleepy bebek bezi çeşitleri: 225 TL

- Pofu kağıt havlu 2 katlı: 22 TL

- Pofu tuvalet kağıdı 2 katlı: 27 TL

- Platinum gece Orkid hijyenik ped 16’lı: 38,50 TL

- Bingo konsantre yumuşatıcı 2’li: 98,50 TL

- Ariel toz deterjan 7 kg: 239 TL

- Aks cam temizleyici 500 ml: 10,50 TL

- Asperox yüzey temizleyici 2,5 L: 45 TL