Son zamanlarda dikkatleri üzerine çeken isimlerden biri olan Aygün Aydın, hayatı ve kariyeriyle merak konusu olmaya devam ediyor. İş insanı Hakan Sabancı ile yaşadığı ilişki ve yaşadığı olaylarla gündeme gelen Aydın'ın kim olduğu ve ne işle uğraştığı araştırılıyor. İşte, Aygün Aydın hakkında merak edilenler ve yaşam öyküsü...

Aygün Aydın Kimdir?

1995 yılında İstanbul'da doğan Aygün Aydın, Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi'nden mezun oldu. Beykent Üniversitesi'nde TV Haberciliği ve Programcılığı bölümünde eğitim gördü. İşletme eğitimine devam ettiği İstanbul Üniversitesi'nden ise ayrıldı. Ünlü iş insanı Hakan Sabancı ile yaşadığı ilişkiyle geniş kitlelerce tanındı.

Medya sektöründe adını duyuran Aydın, Ravi İncigöz ve Mustafa Ceceli'nin "Şeker" klibinde yer aldı. "Bu Tarz Benim" adlı moda programıyla da bilinen Aydın, iş insanı Hakan Sabancı ile yaşadığı ilişkiyle dikkat çekti. Ancak ilişkileri ayrılıkla sonuçlandıktan sonra sosyal medya üzerinden Sabancı'ya yönelik sert ithamlarda bulunmasıyla gündeme geldi. Bu nedenle mahkeme tarafından uzaklaştırma cezası aldı ve sonrasında hapis cezasıyla karşılaştı. 1994 doğumlu olan Aygün Aydın, 2024 yılı itibarıyla 30 yaşındadır. 1.65 metre boyunda ve 50 kilodur. Yay burcudur. Aygün Aydın, çeşitli dizilerde rol almıştır. Bu diziler arasında "Kırmızı Oda", "Bay Yanlış", "Menajerimi Ara", "Yasak Elma" ve "Muhteşem Yüzyıl: Kösem" gibi yapımlar bulunmaktadır.

Aygün Aydın'ın İnstagram Hesabı

Aygün Aydın, Instagram'da @aygnhanim kullanıcı adıyla aktif paylaşımlar yapmaktadır.

Editör: Haber Merkezi