TV8 ekranlarında cuma günleri izleyiciyle buluşan Aşka Düşman dizisi, başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Nazan Kesal'ın canlandırdığı Bahriye karakteri ise izleyicilerin merakını cezbetmeyi başardı. 26 Ocak Cuma günü yayınlanan yeni bölümüyle ekranlara gelen dizi, Bahriye'nin hikayesiyle seyirciyi ekrana kilitlemeyi başardı. Nazan Kesal'ın başarılı performansı ve karakterine kattığı derinlikle Aşka Düşman, izleyenleri etkisi altına alıyor.

Aşka Düşman Bahriye Kimdir?

Aşka Düşman dizisinde Nazan Kesal tarafından canlandırılan Bahriye karakteri, kızları Mahur ve İnci'nin aşkını yasaklamış bir anne olarak karşımıza çıkıyor. Cem Yiğit Üzümoğlu'nun canlandırdığı doktor Uygar ile kızları arasında yaşananlar, Bahriye'nin hayatını ve ilişkilerini sarsacak. Nazan Kesal'ın başarılı oyunculuğuyla can bulan Bahriye karakteri, diziye önemli bir dinamizm katıyor.

Nazan Kesal Kimdir?

28 Mart 1969 tarihinde Manisa'da doğan Nazan Kesal, oyunculuk kariyerine İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro - Oyunculuk bölümünde aldığı eğitimle başladı. Usta oyuncu, Diyarbakır Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü'nde oyuncu ve yönetmen olarak görev yaptı. Ardından çeşitli tiyatrolarda ve özel topluluklarda sahne aldı. Beykent Üniversitesi Sinema TV bölümünde master yapan Kesal, Ercan Kesal ile evlidir ve bir çocukları bulunmaktadır.

Nazan Kesal'ın Oynadığı Diziler

  • Aşk ve Ceza
  • Fazilet Hanım ve Kızları
  • Halka
  • Bugünün Saraylısı
  • Bir Zamanlar Çukurova
  • Analar ve Anneler
  • Kayıp Şehir

Aşka Düşman dizisindeki etkileyici performansıyla Nazan Kesal, Türk televizyonunun sevilen ve deneyimli oyuncularından biri olarak adını yazdırmaya devam ediyor. İzleyiciler, Aşka Düşman'ın heyecan dolu hikayesinde Nazan Kesal'ın başarılı performansıyla büyülenmeye devam edecekler.