Ünlü şarkıcı Murat Kurşun, sadece sahne performanslarıyla değil, özel hayatıyla da sürekli gündemde olan bir isimdir. Onun hayatına ışık tutan kişilerden biri ise eşi Asena Toprak'tır. Peki, Asena Toprak kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte, Murat Kurşun'un eşi Asena Toprak hakkında merak edilenler ve detaylar.

Asena Toprak Kimdir?

Asena Toprak, tanınmış şarkıcı Murat Kurşun'un eşi olarak bilinen bir isimdir. Doğduğu yer Mardin olan Murat Kurşun'un Asena Toprak ile olan evliliğinden Murat Can adında bir oğlu bulunmaktadır. Ancak, Murat Kurşun'un önceki evliliği, kısa süreliğine olmuş ve eski eşi olan şarkıcı Ceylan ile yaşadığı tartışmalı bir olayla da kamuoyunun gündemine gelmiştir. Bir organizasyonda herkesin içinde eski eşine tokat attığı iddiaları uzun süre konuşulmuştur.

Murat Kurşun'un Müzik Kariyeri

Murat Kurşun, müziğe 7 yaşından itibaren başlamış ve birçok enstrümanı çalabilen yetenekli bir müzisyendir. Söz ve müziğiyle birçok ünlü isme destek vermiştir, aralarında Ceylan, Ayhan Aşan, Seda Sayan, Kibariye ve Cengiz Coşkun gibi isimler bulunmaktadır. Ayrıca, Murat Kurşun'un futbolculuk kariyeri de vardır ve 7 yıl boyunca profesyonel futbol oynamıştır.

Asena Toprak: Miss Turkey 2015 Finalisti

Asena Toprak, güzellik ve zarafetiyle dikkat çeken bir isimdir. Elidor Miss Turkey 2015 yarışmasının finalistlerinden biri olarak tanınmış ve bu platformda adını duyurmuştur.

Murat Kurşun ve Asena Toprak çifti, 2016 yılında evlenmiş ve mutlu bir evlilik sürdürmektedir. İkilinin Murat Can adında sevimli bir oğulları bulunmaktadır. Birlikte ailelerini oluşturan çift, özel hayatlarına dair detayları sık sık sevenleriyle paylaşmaktadır.

Sonuç olarak, Asena Toprak, güzellik kraliçesi olmanın yanı sıra, ünlü şarkıcı Murat Kurşun'un eşi olarak da tanınmaktadır. İkilinin mutlu bir aile hayatı sürdürdüğü bilinirken, Asena Toprak'ın Miss Turkey platformundan çıkarak özel hayatına renk kattığı gözler önüne serilmektedir.