Arka Sokaklar dizisi, yeni bölümleriyle izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Son zamanlarda dizinin kadrosuna dahil olan ve dikkatleri üzerine çeken isimlerden biri de Balamir Emren oldu. Özellikle Yağız karakteriyle ekranlara gelen Emren, izleyicilerin merakını uyandırdı. Peki, Arka Sokaklar'ın yeni karakteri Yağız'ı canlandıran Balamir Emren kimdir, kaç yaşında ve nerelidir? Detaylar haberimizde.

Arka Sokaklar Yağız Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Yağız karakterine hayat veren isim Balamir Emren'dir. Dizide, Arka Sokaklar Pınar'ın nişanlısını oynamaktadır. Ayrıca karakteri meslek olarak doktorluk yapmaktadır. Yağız karakteriyle diziye renk katan Emren, performansıyla da izleyicilerin beğenisini kazanmıştır.

Balamir Emren Kimdir?

Balamir Emren, 25 Ekim 1985 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Oyunculuk kariyerine 2007 yılında yayımlanan "Duvar" dizisiyle adım atmıştır. Ardından "Mahşer" ve "Sinekli Bakkal" gibi dizilerde de rol almıştır. "Akasya Durağı"nda Mert karakterini canlandırdıktan sonra "Böyle Bitmesin" ve "Aşkın Bedeli" gibi yapımlarda da yer almıştır. Şu anda ise Arka Sokaklar dizisinde Yağız karakterini başarıyla canlandırmaktadır.

Balamir Emren, İstanbul doğumlu olup, Türk kökenlidir. Oyunculuk kariyerindeki başarıları ve dikkat çeken performanslarıyla adını duyuran Emren, Arka Sokaklar'daki Yağız rolüyle de izleyicilerin gönlünde taht kurmaktadır.

Arka Sokaklar dizisindeki performansıyla dikkat çeken Balamir Emren, izleyiciler tarafından merakla takip edilen isimler arasında yerini almıştır.