Kişinin doğduğu günü ve ayı baz alarak burç hesaplamasında bulunan astroloji uzmanları, aynı burçtan olan kişilerin benzer özellikler sergilediklerine dikkat çeker. Bu durumun burçların karakteristik özelliklere olan etkilerinden kaynaklandığını savunan astrologlar, son olarak dedikodudan vazgeçemeyen, sır tutmak nedir bilmeyen burçlar hakkında bazı bilgilendirmelerde bulundular.

Bazı burçların tam bir sır küpü olduklarını bazılarının ise ağızlarında bakla ıslanmadığını ifade eden astroloji uzmanları, o kişilere karşı dikkatli olunması gerektiğini vurguladı. “Dedikodu değil, bilgi aktarımı” savunmasında bulunarak yaptıkları şeylerin sevimli hale getirmeye çalışan kişilerin ayrım yapmaksızın tüm yakınlarının dedikodularını yapabileceklerini, sırlarını ortaya serebileceklerini belirten astroloji uzmanları, o burçlara ilişkin detaylı bir astrolojik bilgilendirmede bulundu.

HEM MERAKLI HEM PAYLAŞIMCI

Burçlar aleminin en değişken ruhlusu olarak bilinen İkizler burcu, meraklı bir yapıya sahiptir. Bulunduğu ortamdan çabuk sıkıldığı için daldan dala atlama gibi bir huyu olan İkizler, gezgin ruhu, değişen duygu durumları sebebi ile birçok kişi ile sohbet eder. Bu durumda oldukça konuşkan da olan İkizler burçları, paylaşmayı oldukça sever. Ancak o paylaşımlar bazı zamanlarda başkalarının özellerini anlatmaya kadar gidebilir. Bu noktada hayatınızda bir İkizler var ise ona ne anlattığınıza, yaşadıklarınızın ne kadarını paylaştığınıza dikkat etmeniz gerekir.

AMACI DİKKAT ÇEKMEK

Burçlar dünyasının en egolusu olan Aslan, dedikodu ve sır saklayamama konularında da öne çıkar. Aslına Aslan burçlarının amaçları dedikodu yapmak veyahut da birilerinin kuyularını kazmak değildir. Onlar, her koşulda ilgi görmeyi, ortamların vazgeçilmezi olmayı ister. Bu neden ile de odağın kendilerinden başka bir yöne kaydığını hissettikleri anda ellerinde bulunan kozları kullanmaktan hiç çekinmezler.

Tek amaçları ‘en iyi’ olmak olan Aslan burçları, onlara verdiğiniz tüm sırları yıldızlarının sönmeye başladığını hissettikleri anda ortaya sermekten hiç çekinmezler.