Zuhal Topal’la Yemekteyiz'in yeni bölümlerinde boy gösteren Esra Morkoç, bu haftanın dikkat çeken yarışmacılarından biri olarak karşımıza çıkıyor. 1-5 Nisan tarihleri arasında ekrana gelecek olan bölümlerde mücadele edecek olan Esra Morkoç, 24 yaşında ve güzellik uzmanı olarak tanınıyor. Peki, Esra Morkoç'un hayatı ve kariyeri nasıl şekillenmiş?

Zuhal Topal Yemekteyiz Esra Morkoç Kimdir?

Yemekteyiz yarışmacısı Esra Morkoç, 1-5 Nisan haftasında 24 yaşında ekrana gelecek. Aslen Ardahanlı olan Morkoç, güzellik uzmanı olarak kariyerini sürdürüyor. Beş günlük maratonda 75 bin TL'lik büyük ödül için mücadele edecek olan Esra Morkoç, mutfakta harikalar yaratma iddiasıyla dikkat çekiyor.

Yemekteyiz yarışmacısı Esra Morkoç, sosyal medya platformlarında aktif bir şekilde varlık gösteriyor. Kendisine ait olan Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşımlarda bulunan Morkoç, hayatının dışında mutfak deneyimlerini de takipçileriyle paylaşıyor. Yarışma sürecinde ve sonrasında Esra Morkoç'un performansı ve günlük yaşantısıyla ilgili güncel bilgilere ulaşmak için Instagram hesabını ziyaret edebilirsiniz.