Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in heyecan dolu dünyasında bu hafta kendine özgü tarifleri ve lezzetleriyle dikkat çeken isimlerden biri de Çiğdem Çelikten oldu. Yemekteyiz'in 12 Mart 2024 tarihli bölümünde yarışan Çiğdem Çelikten'in yaşamı ve yetenekleri merak konusu oldu. İzleyiciler, büyük ödül için rekabet eden ve kendi lezzetlerini sunan bu yarışmacının kim olduğunu ve performansını merakla takip ediyor.

Zuhal Topal Yemekteyiz Çiğdem Çelikten Kimdir?

Yemekteyiz'in 562. bölümünde yarışan Çiğdem Çelikten, Şanlıurfa kökenli ve Gemlik'te bir lokanta işleten deneyimli bir isimdir. Kendi özgün tarzıyla yemek dünyasına farklı bir dokunuş getiren Çiğdem Çelikten, 46 yaşında ve üç çocuk annesidir. Geleneksel tatları modern yorumlarıyla buluşturarak dikkat çeken Çiğdem, yarışmanın büyük ödülünü kazanmak için iddialı bir şekilde mücadele etmektedir.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in 12 Mart 2024 tarihli bölümünde, Çiğdem Çelikten kendi tarifleriyle sofrayı hazırladı ve jüri karşısına çıktı. İzleyiciler, Çiğdem'in hazırladığı yemekleri ve aldığı puanları merakla bekliyor. Yarışmanın ilerleyen aşamalarında Çiğdem'in performansı ve puanlarıyla ilgili detaylar programa devam edildikçe ortaya çıkacak.