Yükselen enflasyon verileri ve döviz kurlarında yaşanan artışlarla birlikte Türkiye’de son yıllarda hayat pahalılığı da hızla yükseldi. Hayat pahalılığının ortaya çıktığı ortamda vatandaşlar, temel ihtiyaçlarını karşılarken bile birkaç kez düşünmek durumunda kalmaya başladı. İhtiyaçlarını en uygun fiyatlarla karşılamak isteyenler, kampanya ve indirimleri araştırmaya devam ederken, Ziraat Bankası’ndan cazip bir kampanya geldi. Ziraat Bankası, market alışverişlerine 400 TL kampanyasını duyurdu.

Alışverişlerinde tasarruf ve kazanç sağlamak isteyenler için bir cazip kampanya fırsatı da Ziraat Bankası’ndan geldi. Ziraat Bankası müşterilerinin yararlanabildiği söz konusu kampanya dahilinde, Bankkart ile anlaşmalı market, bakkal, kasap, manav ve şarküteri üye işyerlerinden yapılan alışverişlere 400 TL’ye kadar Bankkart Lira hediye ediliyor. Bu sayede Ziraat Bankası Bankkart müşterileri, alışverişlerinde tasarruf sağlayabiliyor. Peki kimler, hangi koşullarda bu kampanyadan faydalanabilir? İşte detaylar…

HARCAMALARA 400 TL BANKKART LİRA HEDİYE KAMPANYASI

Ziraat Bankası Bankkart Lira hediye kampanyasında, Bankkart anlaşmalı market, bakkal, kasap, manav ve şarküteri üye işyerlerinden tek seferde yapılacak olan 750 TL ve üzeri her alışverişe 40 TL, toplamda ise 400 TL Bankkart Lira hediye ediliyor. Söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyen Ziraat Bankası müşterilerinin, bu alışverişlerini 1 - 30 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleştirmesi gerekiyor.

KAMPANYA KATILIM ŞARTLARI

Katılım gerektiren kampanyaya isteyenler Bankkart Mobil uygulaması üzerinden, isteyenler bankkart.com.tr adresi üzerinden ve isteyenler de “MARKET400” yazıp 4757’ye SMS göndererek katılım sağlayabiliyor. Söz konusu kampanya dahilinde yapılan harcamalarda ödemelerin anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS üzerinden yapılması gerekiyor. Ayrıca aynı gün içinde aynı üye işyerinden yapılan işlemlerin yalnızca ilki kampanyaya dahil ediliyor.

BANKKART LİRA KULLANIMLARI

Söz konusu kampanyaya e-ticaret işlemleri dahil edilmiyor ve bir müşteri bu kampanyadan en fazla 400 TL Bankkart Lira hediyesi kazanabiliyor. Bankkart ile yapılan alışverişlerde müşteriler hesap kesim tarihine kadar istediği zaman kazandığı Bankkart Liralar ile ödeme yapabiliyor. Kazanılan Bankkart Lira hediyeleri, üye işyerlerinde kullanılabiliyor.