Türkiye’nin en çok tercih edilen özel bankalarından biri olan Yapı Kredi, müşterilerine kazandıran kampanyalar sunmaya devam ediyor. Düzenlediği kredi kampanyalarıyla da beğeni toplayan bankadan yeni bir duyuru geldi. Buna göre bankaya başvuru yapanlar toplam 15 bin 600 TL’lik promosyon ödemesi fırsatından yararlanabilecek.

Milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Yapı Kredi emekli müşterilerinin de yüzünü güldürüyor. Emeklilere özel kaçırılmayacak promosyon fırsatları sunan banka aynı zamanda devlet kadrolarında çalışanlara da promosyon veriyor. Yapı Kredi bankası son olarak Muğla Büyükşehir Belediyesi ile anlaşma sağladığını duyurdu.

YAPI KREDİ’DEN 15 BİN 600 TL PROMOSYON

Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışanlara müjdeli haber Yapı Kredi’den geldi. Yapı Kredi bankasıyla anlaşma yapan belediyenin çalışanları yüksek miktarda promosyon ödemesi alabilecek. Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin çalışanlarına vereceği promosyon ödemesi için gerçekleştirilen açık artırmanın kazanını Yapı Kredi Bankası oldu.

TOPLAM 25 MİLYON TL’LİK ÖDEME YAPACAK

Müşteri memnuniyeti odaklı bankacılık hizmetleri sunan Yapı Kredi dikkat çeken bir duyuru daha yaptı. Muğla Büyükşehir Belediyesi ile ortaklık kuran banka böylelikle belediye çalışanlarına en yüksek teklifi sunarak promosyon ödeyeceği rakamları açıkladı. Muğla Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan 1.619 kişiye promosyon ödemesi yapılacak.

Yapı Kredi Bankası’nın bu çalışanlara kişi başı 15 bin 600 lira promosyon ödeyeceği açıklandı. Böylelikle banka toplamda 25 milyonu aşan tutarda promosyon ödemeye hazırlanıyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına verilecek yüksek miktarlı promosyon ödemeleri Ağustos maaşlarıyla birlikte hesaplara yatmaya başladı.