Uygun fiyat stratejisi sayesinde son dönemlerde gündemden düşmeyen zincir marketler arasında yer alan Tarım Kredi, eylül ayına hızlı bir giriş yaptı. Ürün fiyatların yansıyan yüksek oranlı zamlardan şikayet eden tüketicilere seslenen zincir market, yeni kampanyasının detaylarını paylaştı.

Her ay en az iki kere olmak üzere çok çeşitli ürünleri dahil ettiği indirim kampanyaları düzenleyen zincir market Tarım Kredi, eylül ayının ilk yarısı için düzenlemiş olduğu yeni kampanyasını duyurdu. Atıştırmalık ürünlerden diğer temel ihtiyaç ürünlerine kadar pek çok ürün kaleminde fiyat değişikliğine gitmiş olduğunu gözler önüne seren zincir market, ayrıntıları paylaştı.

O TARİHE KADAR GEÇERLİ

Uşak ili dahil olmak üzere pek çok ilde şubesi bulunan zincir marketler arasında yer alan Tarım Kredi, eylül ayı müjdesini paylaştı. Düzenlemiş olduğu yeni kampanyası dahilinde temel ihtiyaç ürünlerinin birçoğunda fiyat değişikliğine gitmiş olduğunu belirten zincir market, ilgili kampanyasının 17 Eylül 2023 tarihine kadar devam edeceğini bildirdi.

TARIM KREDİ MARKET EYLÜL AYI İNDİRİMLERİ

2- 17 Eylül 2023 tarihleri arasında geçerli olacak olan yeni indirim kampanyası ile dikkatleri üzerine çeken zincir market Tarım Kredi, söz konusu kampanyası dahilinde satışa sunmuş olduğu bazı ürünleri şu şekilde sıraladı:

- Selpak Extra tuvalet kağıdı 12 rulo: 60 TL

- Clea ıslak havlu 90 yaprak: 13,90 TL

-  Elit sıvı sabun 750 ml: 18,50 TL

- TK organik yumurta 10’lu: 39,50 TL

- TK gezen tavuk yumurta 10’lu: 36,50 TL

- TKS yoğurt 2 kg yarım yağlı: 44,90 TL

- TKS ayran 200 ml: 3,70 TL

- TK doğal salamura zeytin siyah kg: 63,90 TL

- TK salamura yeşil zeytin kg: 76,90 TL

- Ülker İçim üçgen peynir 100 g: 19,50 TL