Yalı Çapkını dizisi, heyecan dolu hikayesi ve güçlü kadrosuyla izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Son bölümlerde diziye katılan Türkü Su Demirel'in canlandırdığı Serpil karakteri, İfakat'in yeğeni olarak izleyicilerin dikkatini çekti. Yeni karakterin hikayesi ve Demirel'in performansı merak konusu olurken, izleyiciler dizinin gelecek bölümlerinde neler olacağını sabırsızlıkla bekliyor.

Yalı Çapkını İfakat Yeğeni Serpil Kimdir?

Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümleriyle beraber kadrosuna yeni bir isim katıldı. Türkü Su Demirel'in canlandırdığı Serpil karakteri, İfakat'in yeğeni olarak diziye dahil oldu. Serpil'in hikayesi ve karakteriyle ilgili detaylar merak konusu oldu.

Türkü Su Demirel Kimdir?

3 Ağustos 1998 tarihinde İzmir'de doğan Türkü Su Demirel, İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden mezun oldu. Sinema Güzeli Yarışması'nda birinci olan Demirel, daha önce Muhteşem İkili gibi dizilerde de rol aldı. Türkü Su Demirel'in özel hayatına dair bilinen çok fazla detay bulunmamaktadır. Şu an için kamuoyu tarafından bilinen bir ilişkisi yoktur. Türkü Su Demirel, kariyeri boyunca çeşitli dizilerde rol almıştır. Yalı Çapkını'nda Serpil karakteriyle izleyici karşısına çıkan Demirel'in, daha önce rol aldığı diziler arasında Maraşlı, Son Nefesime Kadar ve Muhteşem İkili bulunmaktadır. Ayrıca Sagopa Kajmer'in "Pankart" ve "Toz Taneleri" şarkılarının kliplerinde de yer almıştır.

Editör: Haber Merkezi