Otomobil piyasasında son dönemlerde hareketli günler yaşanıyor. Otomobil tutkunlarının yakından takip ettiği piyasada dev markalar aylık olarak güncel fiyatlarını açıklamaya devam ediyor. Bu kapsamda markaların müşterilerine sunduğu kampanyalar dikkat çekerken, bir dikkat çeken hamle de Alman otomotiv devi Volkswagen’den geldi. Marka, dünya genelinde büyük ilgi ve rağbet gören T-ROC SUV modelinin fiyatında hiç beklenmedik bir güncelleme gerçekleştirdi. Bu güncelleme ile birlikte marka, müşterilerine dikkat çeken bir fırsat kampanyası sunmaya başladı.

Türkiye’de yüksek enflasyon, vergi artışları ve yüksek döviz kuru nedeniyle otomobil fiyatları son yıllarda hızla artış gösterdi. Öte yandan bir dönem yoğun şekilde hissedilen çip krizinin etkileriyle birçok marka sıfır modellerde fiyatları yükseltirken, sıfır otomobillerde artan fiyatlar ikinci el piyasasına da yansıdı. Genel olarak otomobillerde fiyatlar artış gösterirken, markaların bu süreçte sunduğu indirimler ve fırsat kampanyaları da gündeme gelmeye başladı. Benzer bir kampanya fırsatı da bu kez Volkswagen’den geldi. Volkswagen T-ROC SUV modelinde sunulan kampanya dikkat çekiyor. İşte detaylar…

VOLKSWAGEN T-ROC SUV NE SUNUYOR?

Sportif tasarıma sahip olan ve çarpıcı farları, ızgarası ile göz alıcı bir model olan Volkswagen T-ROC SUV modeli, 3 farklı donanım seçeneği ile sunuluyor. Her bir versiyonunda modern teknolojinin kullanıldığı modelde, başlangıç versiyonunda 1.5 litre benzinli motor bulunuyor ve bu motor 150 beygir güç sunuyor. Ayrıca bu versiyonda 445 litrelik bagaj hacmi de dikkat çekiyor.

EYLÜL AYINDA İNDİRİM KAMPANYASI

Genellikle ailelerin tercih ettiği SUV modelleri, Volkswagen T-ROC ile birlikte daha geniş alıcı profiline hitap etmeye başladı. Sportif tasarımıyla öne çıkan T-ROC modeli için Volkswagen, Eylül ayında indirimlerini duyurdu. Birçok marka Ağustos ayı fiyatlarını sabit tutarken, Volkswagen’in T-ROC SUV modelinde indirim sunması dikkatleri çekti.

VOLKSWAGEN T-ROC SUV EYLÜL 2023 FİYATLARI

●      1.5 TSI 150 PS DSG Life: 1.472.200 TL

●      1.5 TSI 150 PS DSG Style: 1.614.600 TL

●      1.5 TSI 150 PS DSG R-Line: 1.765.200 TL

Kaynak: HABER MERKEZİ