Uşak Kadın ve Aile Çalışmaları Araştırma ve Uygulama Merkezi, Uşak İl Müftülüğü ve Uşak Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi'nin ortaklaşa yürüttüğü "AİLE OLMAK AİLE KALMAK" projesinin kapanış programı ve belge töreni, Mustafa Kemal Paşa Amfisi'nde düzenlendi.

25 Nisan 2024 tarihinde Melek Yücel Takva Kuran Kursu'nda başlayan ve altı hafta boyunca Uşak Üniversitesi'nin çeşitli fakültelerinden akademisyenlerin verdiği seminerlerle devam eden projede, katılımcılara belgeleri takdim edildi.

Uşak’ta Aile Olmak Aile Kalmak Projesi Tamamlandı 1

Kapanış programına, Uşak Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Lütfi Özav, İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Yılmaz, Kadın ve Aile Çalışmaları Araştırma ve Uygulama Merkezi'nden Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Gültekin, Uşak Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Koordinatörü Vaiz Rukiye Kahya, proje kapsamında seminerler veren akademisyenler, öğrenciler ve katılımcılar katıldı.

Prof. Dr. Lütfi Özav ve Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Gültekin, Uşak İl Müftülüğü'ne, eğitim veren hocalara ve katılımcılara teşekkür ederek, ailenin önemine vurgu yaptılar ve bu tür faaliyetlerin devam etmesi gerektiğini belirttiler.

Uşak Müftülüğü'nden yapılan açıklamada, Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Koordinatörü Vaiz Rukiye Kahya, proje ortağı olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, aile ile ilgili her çalışmanın çok değerli olduğunu ve ADRB tarafından gerçekleştirilen faaliyetlere dikkat çekti. Projede emeği geçen tüm hocalara ve katılımcılara teşekkür edildi.

Editör: Öyküm Yavuz