Sezona geç başlayan ve geride kalan 9 haftada son sırada bulunan Uşakspor’da hareketli saatler yaşanmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz Çarşamba günü İstanbul deplasmanında Arnavutköy Belediyespor’a karşı alınan 1-0’lık mağlubiyetin ardından, teknik direktör Nazım Gülay ile yollar ayrılmıştı.

Nazım Gülay’ın görevinden ayrılmasının ardından Eski Uşak araştırmaları derneği Başkanı Uşak'la alakalı kitapları bulunan eski Emekli Subay Uşak sevdalısı Erhan Karslı Uşakspor hakkında şok iddialarda bulundu.

"Arnavutköy Deplasmanında Uşakspor’lu Futbolcular Aç Kalmış"

Facebookta 8900 kişilik Uşakspor gurubu bulunan Erhan Karslı, Uşakspor’a hiçbir maddi kaynak sağlamadığını, takımın parasuz pulsuz olduğunu belirterek takımın deplasmanlarda adeta can çekiştiği iddia etti.

Erhan Karslı, Uşakspor takımının, Arnavutköy deplasmanında konakladıkları yerde akşam yemeği yiyemediği ve teknik direktör Nazım Gülay’ın kendi imkanlarıyla takımın yemek masraflarını karşıladığı iddia etti.

Bu durumla karşılaşan oyuncular ve Nazım Gülay futbolcularının sabırlı olmalarını istemiş ve bazı masrafları da kendisi üstlenerek, durumu idare ettiği iddialar arasında.

"Perşembe Günü Tesislerde Akşam Yemeği Çıkmamış"

Çarşamba günü İstanbul’da Arnavutköy maçını 1-0 kaybederek Uşak’a dönen Uşakspor, iddiaya göre bir şokta tesislerde yaşadı.

Ertesi gün tesislerinde Pazar günü sahasında konuk edeceği Etimesgut Belediyespor maçı hazırlıkları için toplanan futbolcular aç kalma olayını bu kez de tesislerinde yaşadığı Erhan Karslı tarafından iddia edildi.

İddiaya göre Perşembe günü tesiste kalan futbolcular’a, tesislerde akşam yemeği çıkmadığı ve oyuncuların aç kalması sonucu, bu durumun sürekli tekrar etmesinden dolayı teknik direktör Nazım Gülay’ın yönetimle acil bir görüşme gerçekleştirdiği iddialar arasında.

 

Kaynak: Erhan Karslı