Türkiye’de yaz transfer dönemi resmen sona erdi.

Uşakspor, transfer döneminin son gününde kadrosuna 4 yeni isimle güçlendirdi.

Uşakspor ihtiyacı olan stoper bölgesine Sertan Yiğenoğlu’nu, sol bek mevkisine Tolga Çokkoşan’ı, kaleye Emre Çiğdem’i ve hücum hattına ise Kubilay Eren Şahin’i transfer ederek, kadrosunu güçlendirdi.

Öte yandan ligin 5’nci haftasında, deplasmanda karşılaşacağı Derince Belediyespor ile karşılaşacak olan Uşakspor, hazırlıklarını ara vermeden sürdürüyor.

Transfer döneminin son günün de takıma katılan yeni transferlerde, takımla birlikte antrenmanda yer aldılar.

Antrenmanda açıklamalar da bulunan, Uşakspor teknik direktörü Nazım Gülay, şunları söyledi; “transfer döneminin son günlerinde aramıza katılan 4 yeni arkadaşımızla birlikte, transfer sezonunu kapattık. Bu 4 oyuncu, takımımıza önemli katkılar sağlaması beklediğimiz oyuncular. Ekonomik olarak ta bütçemizi aşmayacak oyuncular transfer ettik. Artık lige ve önümüzdeki maçlara odaklanma vakti. Hafta sonunda karşılaşacağımız Derince maçına en iyi şekilde hazırlanacağız ve oradan sezonun ilk galibiyetiyle dönmek için elimizden gelen çabayı göstereceğiz ifadelerini kullandı.

Diğer taraftan yeni transferlerden Sertan Yiğenoğlu, Kubilay Eren Şahin ve Tolga Çokkoşan antrenman sonrasında yaptıkları açıklamada; “Takım arkadaşlarımız bizi gayet güzel bir şekilde karşıladılar. Uşakspor camiasına katıldığımız için hepimiz çok mutluyuz. İlk antrenmanımızda gayet güzel ve verimli geçti. Takım olarak Uşakspor’u layık olduğu yerlere getirmek için çalışacağız” ifadelerini kullandılar.

Kaynak: HABER MERKEZİ