Maliyetlerin artması ile birlikte gündelik hayatın her alanına yüksek oranlı zamlar yansımaya başladı. Bir süredir devam eden zam furyasından en çok etkilenen ürün gruplarından biri de kağıt ürünler oldu. Hem mutfak hem de banyolarda en çok tercih edilen ürün gruplarından olan kağıt ürünlerde rekor fiyatların kayda geçmesi, tüketicilerin tepkilerine yol açmaya başladı.

Marketlerin en pahalı ürünleri arasında yer alan kağıt ürünlerde fırsatları kaçırmamaya özen gösteren tüketicilerin indirim beklentileri artarken Migros Market’ten yüzleri güldüren bir açıklama geldi. Zincir market, seçili kağıt ürünlerinde ciddi fiyat değişikliklerinin söz konusu olduğunu bildirdi.

SON GÜN YARIN

Son dönemlerde düzenlediği indirim kampanyaları ile milyonlarca tüketicinin dikkatini çekmeyi başaran zincir market Migros, hafta sonu indirimlerini duyurdu. Ürün bazlı fiyat değişiklikleri ile tüketicileri heyecanlandıran market yönetimi, son olarak kağıt ürünlerinde fiyatları güncellemiş olduğunu bildirdi.

Zincir market Migros’un Uşak’ta ve diğer mağazalarında geçerli olan kağıt ürün indiriminin detayları belli oldu. Edinilen bilgilere göre zincir market 22 Ekim tarihine kadar Money Kart veya Money Bonus ile yapılacak olan harcamalar karşılığında kağıt ürünlerine yüzde 50 oranında indirim tanımlayacak.

MİGROS MARKET İNDİRİMLİ KAĞIT ÜRÜNLERİ

Zincir market sektörünün devlerinden olan Migros’un hafta sonu için özel olarak düzenlemiş olduğu indirimli kağıt ürün kampanyasının detayları belli oldu. Market yönetimi, yarın akşama kadar ülke genelinde geçerliliği devam edecek olan kampanya kapsamında satışa sunmuş olduğu bazı ürünleri şu şekilde sıraladı:

- Solo havlu kağıt 6’lı: 109,90 TL

- Selpak Deluxe tuvalet kağıdı 24’lü: 244,90 TL

- Papia havlu kağıt 6’lı 3 katlı: 115,44 TL

- Papia Pure& Soft tuvalet kağıdı 24’lü: 222,11 TL

- Papia tuvalet kağıdı 24’lü: 222,11 TL

- Sofia büyük havlu 4 rulo: 61,90  TL

- Sofia 4 yaprak tuvalet kağıdı 24’lü: 222,11 TL