Yerel yönetimler tarafından verilen hizmetler, ilgili ilin sakinleri tarafından yakından takip edilmeye devam ediliyor. Yeni haftanın ilk çalışma günü itibari ile gün içerisinde yerel yönetimler tarafından yürütülecek olan faaliyetleri arama motorlarında sık sık sorgulayan vatandaşlar, özellikle cenaze haberlerini kaçırmamaya, baş sağlığı ve taziye dileklerini iletebilmek adına kaçırmamaya çalışıyorlar.

Her gün olduğu gibi bugün de birçok belediye yönetiminin ilgili biriminden cenaze ilanları yayınlanırken bir yayın da Uşak Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet veren Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü’nden geldi. Resmi web sitesi aracılığı ile günlük hizmetlerini paylaşan kamu kurumu, cenazelere ilişkin bilgilendirmelerde bulundu. Kurum, bugün için planlanmış olan cenaze programlarının detaylarını paylaştı.

4 KİŞİNİN İSMİ DUYURULDU

Uşak Belediyesi’ne bağlı olarak hizmetlerini sürdürmeye devam eden Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, ekim ayının ilk çalışma gününde yeni bir liste yayınlayarak bölge halkını cenazeler ile ilgili bilgilendirdi. 2 Ekim 2023 Pazartesi günü için 4 kişinin cenazesini bildiren kamu kurumu; Zeynep Şer, Ebrar Savaş, İsmet Topal ve İsmail Erdoğan için düzenlenecek olan cenaze programlarının detaylarını paylaştı.

2 EKİM 2023 UŞAK DEFİN LİSTESİ DETAYLARI

Uşak Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet veren Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü bugün için bir defin listesi düzenledi. Kamu kurumu ilgili listenin detaylarını şu şekilde paylaştı:

- Zeynep Şeker: Neriman Mercan’ın annesi Zeynep Şer’in vefatını duyuran Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumenin cenazesinin öğle namazına müteakip Mutaf Camii’nden alınıp Şehitler- 2 Mezarlığı’na defnedileceğini bildirdi.

- Ebrar Savaş: Murat ve Gamze Savaş’ın kızları Ebrar Savaş’ın vefatını duyuran Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, cenazenin öğle namazına müteakip İlyaslı Köyü’nde defnedileceğini bildirdi.

- İsmet Topal: İsmet Topal’ın vefatını duyuran Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumun cenazesinin öğle namazına müteakip Leylei Kadir Camii’nden alınarak Karayaka Mezarlığı’na defnedileceğini bildirdi.

- İsmail Erdoğan: Nuri Erdoğan’ın babası İsmail Erdoğan’ın vefatını duyuran Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumun cenazesinin öğle namazına müteakip Altıntaş Köyü’nde defnedileceğini bildirdi.

Kaynak: UŞAK OLAY