Uşak Belediyesi tarafından geçtiğimiz hafta Kayaağıl Termal başta olmak üzere, Belediye sosyal tesislerinde yapılan zamlarla alakalı Ak Parti Belediye Meclis üyesi Hilal Sabancı zamlara onay vermediklerini söyledi.

 AK Parti Uşak İl Kadın Kolları Başkanı ve Uşak Belediye Meclisi üyesi Hilal Sabancı, Uşak Belediyesi’nin sosyal tesislere yaptığı zamma onay vermediklerini ifade etti.

- Zamlar Normalleştirilmeye Çalışılıyor

 Sabancı şu ifadeleri kullandı:

Özkan Yalım'ın belediye tesislerinde yapmış olduğu zamlara ilişkin haberinde, "Enflasyona dikkat çekerek yeni fiyat güncellemelerinin oy birliği ile meclisten geçtiğini..." söyleyip akabinde görsel olarak aşağıda eklemiş olduğum başka bir oylamada elimizi kaldırmış olduğumuz videoyu koyarak Sanki Ak Parti Meclis Üyelerince oybirliği ile mecliste zamlara onay verildi izlenimi verilerek konu haberlestirilmiş, yapılan fahiş zamlar normalleştirmeye çalışılmıştır. Özkan Yalım halkı kandırıyor..

Usak Chp Meclis Oylama

Tarafımın da Ak Parti'yi temsilen yer aldığı mecliste zamlar oy birliği ile meclisten geçmiş değildir. Kesinlikle meclis grubunda zamlara onay vermiş değiliz.

Gerçeği yansıtmayan bir haberle hemşehrilerimiz yanıltılmaktadır.

Vatandaşın cebi Belediyenin kasası olarak kullanılamaz. Belediyeler ticarethane olarak düşünülemez. Yapılan fahiş orandaki zamlar kabul edilemez. Bizim anlayışımızda belediyecilik hizmet işidir. Hemşehrilerime saygıyla duyurulur” dedi.

Editör: Öyküm Yavuz