Yaşadıkları çevrelerde gelişen ve gelişecek olan olayları ilgili yerel yönetimin resmi web siteleri üzerinden yayınlanan resmi duyurular aracılığı ile takip eden vatandaşlar, yeni haftanın ilk mesai gününde de arama motorlarında merak ettikleri konulara yönelik sorgulamalarda bulunmaya başladı. Bu noktada birçok vatandaş tarafından sıklık ile sorgulanan konu başlıklarından biri de cenaze ilanları oldu.

Definleri ilgili bölgede yapılacak olan cenazeler için günlük olarak bilgilendirmelerde bulunan kurumlar arasında yer alan Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, yeni haftanın ilk gününde de bölge halkına seslendi. Web sitesi aracılığı ile yayınlamış olduğu cenaze ilanlarında günlük defin işlemlerini sıralayan kamu kurumu, detayları paylaştı.

4 KİŞİNİN İSMİ VERİLDİ

Hizmetlerine Uşak Belediyesi’ne bağlı olarak devam eden Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, 9 Ekim 2023 tarihli duyuruları ile yerel gündemin en çok takip edilen kurumları arasında yerini aldı. Kamu kurumu resmi web sitesi aracılığı ile duyurmuş olduğu cenaze bilgilendirmesinde 4 kişinin ismine yer verdi. Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre 9 Ekim Pazartesi günü; Nazmi Güleç, Yaşar Korukçu, Nazmi Güleç, Mehmet Ali Ersoy ve Şemsi Dilber Şakar isimli vatandaşlar hayatlarını kaybetti. Kurum, hayatlarını kaybeden vatandaşlar için Allah’tan rahmet dilerken yakınlarına ve ailelerine de başsağlığı diledi.

UŞAK MEZARLIKLAR MÜDÜRLÜĞÜ 9 EKİM CENAZE DETAYLARI

Bugün için 4 cenazenin defin işlemlerinin tamamlanacak olduğunu belirten Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, ilgili detayları şu şekilde sıraladı:

  • Nazmi Güleç: Merhumun cenazesinin öğle namazına müteakip Merkez Fakılı Köyünde defnedilecek olduğu bildirildi.

  • Mehmet Ali Ersoy: Muharrem Ersoy’un babası Mehmet Ali Ersoy’un babasının vefatını duyuran Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumun cenazesinin öğle namazına müteakip Ortaköy Köyünde defnedileceğini bildirdi.  

  • Yaşar Korukçu: Merhumun cenazesinin öğle namazına müteakip Güre Köyünde defnedileceği bildirildi.

  • Şemsi Dilber Şakar: Merhum emekli öğretmen Osman Şakar’ın eşi, Kemal- Cafer- Meral- Nuray Şakar’ın anneleri Şemsi Dilber Şakar’ın vefatını duyuran Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumenin cenazesinin ikindi namazına müteakip Ulubey Kışla Köyünde defnedileceğini bildirdi.