Togg şirketine nasıl iş başvurusu yapılır? Togg iş başvurusu için gereken şartlar nelerdir? Acaba Togg işe alım süreci nasıl ilerler? Togg kariyer fırsatları nelerdir? 2023 yılında Togg tarafından yayınlanan iş ilanları neler? Togg iş başvurusu nasıl yapılır? Bursa Gemlik Togg iş başvurusu şartları neler? Acaba TOGG işçi alımı ne zaman yapılacak?

Togg İş Başvurusu 2023 TOGG 1050 İşçi Alımı Ne Zaman?

Togg İş Başvurusu 2023 TOGG 1050 İşçi Alımı Ne Zaman?

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu, ülkemizin gururu olan T10X modelinin seri üretimine heyecanla başladı. Elektrikli bir otomobil olarak yollara çıkan bu model, teknolojik yenilikleriyle dikkat çekiyor ve Türkiye'nin otomotiv sektöründeki başarısını daha da ileriye taşıyor. Bu devrim niteliğindeki adımın ardında yatan vizyon ve çalışma azmi, hem yerli hem de uluslararası pazarda kalıcı etki bırakacak bir otomobil üretimi vadeder.

Geleceğe yönelik sürdürülebilirlik hedeflerimize ulaşmada önemli bir kilometre taşı niteliği taşıyan T10X modeli, modern tasarımı ve çevreci özellikleriyle kullanıcılarına güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sunmayı vaat ediyor. Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun seri üretimine geçmesiyle birlikte Türkiye, dünya çapında tanınan ve saygın bir elektrikli otomobil üreticisi olarak adını duyuracak.

Yetkililer, İtalya'da üretiliyor iddialarını çürüttüler ve fabrikada üretimin hız kesmeden devam ettiğini doğruladılar. Ayrıca araçların seri üretim bandından çıkmasının başladığı da belirtildi. Bu doğrulamalar, üretimin sağlam bir şekilde sürdüğünü ve iddiaların gerçek dışı olduğunu göstermektedir.

TOGG T10X Satış Rakamları

TOGG UŞAK TURU

T10X, Türkiye'nin otomotiv sektöründe gerçek bir dönüm noktası olan ve doğuştan elektrikli ve akıllı bir cihaz olarak öne çıkıyor. Bu özel otomobilin seri üretimi Mart ayının sonunda başladı ve kurada kazanan şanslı sahiplerine Mayıs ayından itibaren teslim edilmeye başlandı. T10X, hem çevresel dostu olması hem de teknolojik özellikleriyle göz kamaştırmasıyla dikkat çekiyor. Artık geleceğe adım atan sürücüler için T10X mükemmel bir seçenek!

Ağustos ayında, 1965 yeni araç seri üretim hattından başarıyla indirilerek mutlu sahiplerine ulaştırıldı. Bu önemli başarı, vardiya sayısının artırılmasıyla birlikte toplamda 3 bin 400 teslimata ulaşıldığını gösteriyor.

TOGG Üretim Kapasitesini Arttırmaya Devam Ediyor

toggusak

TOGG, hızlı bir şekilde artan teslimatlarla yeni rekorlara doğru ilerliyor. Üretim kapasitesi yıllık 175 bin araçla sınırlı değil; 2032 yılı sonuna kadar 1 milyon araç üretme hedefine odaklanarak büyümeye devam ediyor. Bu yıl ise 28 bin adet otomobil üretimi planlanıyor.

TOGG Teknoloji Kampüsü, kuruluşun bünyesinde olan gövde, boya, montaj ve batarya tesisleriyle birlikte Prototip Geliştirme ve Test Merkezi'ni de kapsamaktadır. Bu kampüs, tam 250 adet robota sahip olan üretim hattıyla Avrupa'nın en temiz boyahane tesisine de ev sahipliği yapmaktadır.

TOGG 1050 personel ve işçi alımı yapılacak

TOGG fabrikasında şu anda 3 bin 250 kişi istihdam ediliyor, fakat kapasiteyi artırmak için toplamda 4.300 personele ihtiyaç olduğu belirtiliyor. Yakın gelecekte, bu ihtiyacı karşılamak için 1050 kişilik daha alım yapılması planlanıyor. Ancak, bu alımlar kademeli olarak gerçekleştirilecektir.

Togg iş başvurusu nasıl yapılır?

TOGG'da çeşitli pozisyonlarda personel alımları yapılıyor. Nitelikli adaylar TOGG ailesine sürekli katılıyorlar.

TOGG ile ilgilenen adaylar, iş başvurularını TOGG'un resmi LinkedIn sayfası veya Kariyer.net üzerinde yayınlanan iş ilanlarına yapabilirler.

Kariyer.net üzerinde şu an iki iş ilanı açık görünüyor.

 • Bakım Operatörü

 • Seri Üretim Operatörü

Togg İş Başvuru Şartları 2023

TOGG ilanı için başvuruda bulunabilen adaylar, Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri veya Meslek Yüksek Okullarının otomotiv sanayisine uygun olan aşağıdaki bölümlerinden mezun olmalıdır. Çünkü TOGG, öncelikle bu alanda uzmanlaşmış kişileri aramaktadır.

 • Elektrik Elektronik Alanı ve Dalları

 • Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi Alanı ve Dalları

 • Makine Teknolojisi Alanı ve Dalları

 • Motorlu Araçlar Teknolojisi ve Dalları

TOGG ilanlarına yukarıdaki bölümlerden lise mezunu, ön lisans mezunu veya ön lisans öğrencileri başvuru yapabiliyorlar.

Diğer aranan özellikler ise şöyle:

 • Tercihen otomotiv sektöründe bakım onarım alanında en az 2 yıl tecrübeli

 • Bursa’da ikamet eden

 • Yeni teknolojilere ilgi duyan, bu teknolojileri takip eden ve öğrenmeye açık olan

 • Aday seçim sürecinde şirketin gerçekleştireceği sınavlarda başarılı olan

 • Kadın ve erkek adaylar (tercihen askerliğini tamamlamış)

Kaynak: HABER MERKEZİ