Beşiktaş futbol takımında teknik direktörlük görevine atanmasıyla gündeme gelen Serdar Topraktepe, sporseverlerin ve futbolseverlerin merakla araştırdığı bir isim haline geldi. Özellikle Beşiktaş camiasının yakından tanıdığı bir isim olan Topraktepe'nin kimliği ve kariyeri hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenlerin sayısı giderek artıyor. Peki, Serdar Topraktepe kimdir? İşte, detaylar...

Serdar Topraktepe Kimdir?

25 Ağustos 1976 İstanbul doğumlu olan Serdar Topraktepe, Beşiktaş U19 takımının teknik direktörü olarak görev yapmaktadır. Topraktepe, Rıza Çalımbay ile yolların ayrılmasından sonra Beşiktaş A Takımı'nı antrene etmeye başlamıştır. Hatayspor deplasmanına çıkacak olan Beşiktaş'ta yedek kulübesinde de Serdar Topraktepe olacaktır. Serdar Topraktepe, eski futbolcudur ve Beşiktaş'ın 100. yıl şampiyonluğunda da takımın kadrosunda yer almıştır. Profesyonel futbolculuk kariyeri boyunca çeşitli takımlarda forma giymiştir.

Futbolculuk kariyerinin ardından antrenörlük yapmaya başlayan Serdar Topraktepe, Dikilitaş ve Beşiktaş U19 gibi takımlarda yardımcı antrenörlük görevlerinde bulunmuştur. Daha sonra Beşiktaş U19 takımının teknik direktörlüğüne getirilmiştir. Ayrıca Adanaspor'da da yardımcı antrenör olarak görev yapmıştır. Serdar Topraktepe'nin formalarını giydiği takımlar arasında Karagümrük, Beşiktaş, Kocaelispor, Bursaspor, Sivasspor ve Körfez FK bulunmaktadır.

Editör: Haber Merkezi