Etkinlik, Mustafa Kemal Paşa Amfisi'nde gerçekleştirildi.

Toplantıya, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Birgin, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Suat Selim Kandemir, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mithat Yılmaz, Deri, Tekstil ve Seramik (DTS) Tasarım Uygulama Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Eren Öner, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Sanayiciler Uşak Üniversitesi Öğrencileri İle Buluştu 4

Açılış konuşmasını yapan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Birgin, Uşak Üniversitesi'nin deri, tekstil ve seramik sektörlerinde ihtisaslaştığını ve Türkiye’de bir ilk olan Deri, Tekstil ve Seramik Tasarım Uygulama Araştırma Merkezi'nde önemli tasarımlara imza attığını vurguladı. Prof. Dr. Birgin, etkinliği düzenleyen ve katılım sağlayan herkese teşekkür etti.

Sanayiciler Uşak Üniversitesi Öğrencileri İle Buluştu 1

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Suat Selim Kandemir de konuşmasında, Uşak'ın Türkiye ekonomisine katkılarını ve geri dönüşüm sektöründe öncü olduğunu belirtti.

Kandemir ise Fikret Kileci’ye katılımı için teşekkür etti.

Sanayiciler Uşak Üniversitesi Öğrencileri İle Buluştu 2

GAİB Koordinatör Başkanı ve TİM Tekstil ve Hammaddeleri Sektör Kurulu Başkanı Fikret Kileci, etkinlikte sektöre dair bilgiler ve kendi tecrübelerini paylaştı. Ayrıca, GAİB'in düzenleyeceği Doku Kumaş Tasarım Yarışması hakkında bilgi verdi. Kileci, iş hayatına dair önemli ipuçlarını öğrencilerle paylaşarak soruları yanıtladı.

Etkinlik, teşekkür belgesinin takdimi ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Editör: Öyküm Yavuz