Ağırlaşan ekonomik şartlar sebebi ile aylık mutfak alışverişlerini tamamlayamayacak duruma gelen milyonlarca tüketici, içinde bulunduğumuz hafta için özel olarak düzenlenmiş olan indirim kampanyalarını sorgulamaya başladı. Özellikle çok şubeli zincir marketlerin avantajlı fiyatlarını yakın takip altına alan tüketiciler, bütçelerini zorlamadan temel ihtiyaçlarını karşılayabilmenin yollarını araştırmaya başladı.

Gıdadan teknolojik ürünlere kadar pek çok ürün grubunun fiyatında gözlenen yüksek oranlı artışlar, birçok ihtiyacın gerektiği ölçüde değil de tane hesabı ile karşılanabilmesine sebebiyet verdi. Ağırlaşan şartlar çerçevesinde bütçe kontrolü yapmaktan yaka silken tüketicilerin indirim arayışları devam ederken beklenen müjdeli haber BİM’den geldi. Sektörün en güçlüleri arasında yer alan zincir market, haftanın son indirim kampanyasını duyurdu.

BİM’DEN DEV İNDİRİM KAMPANYASI

Her gün milyonlarca tüketiciye kaliteli hizmet verme hedefinde olan zincir market BİM, haftanın son indirim kampanyası ile dikkatleri üzerine çekti. Bünyesinde binlerce ürünün satışını gerçekleştiren ve geniş ürün yelpazesi sayesinde de her kesimden vatandaşın uğrak yeri haline dönüşen BİM, 8 Eylül Cuma (yarın) günü başlayacak olan kampanyası kapsamında pek çok ürünün fiyatını değiştirdiğini belirtti.

BİM 8 EYLÜL İNDİRİMLERİ

Uşak ve diğer illerden birden fazla mağazası ile tüketicilere hizmet vermeye devam eden zincir market BİM’in yarın başlayacak olan indirim kampanyası kapsamında satışa sunacak olduğu bazı ürünler şu şekilde:

- Okyanus Home tek fiyat mutfak ürünleri: 12,50 TL

- Rakle dekorlu meşrubat bardağı: 25 TL

- Mutfak ve banyo gereçleri: 10 TL

- Kaşıklı yoğurt/ mama kabı: 18,50 TL

- Hobby Life bölmeli poşet çay kutusu: 22,50 TL

- LAV Ayda çay bardağı 6’lı: 52,50 TL

- LAV Vega saklama kabı: 13,50 TL

- Tel ızgara: 39 TL

- North Pasific matara 2 L: 109 TL

- Desenli yuvarlak saklama kabı 1.8 L: 21,50 TL

- Buzdolabı organizeri: 27,50 TL

- Mega kutulu hurç: 72,50 TL

Editör: Öyküm Yavuz