Markaların sosyal medya performanslarının objektif verilerle ölçüldüğü Social Media Awards Turkey 2024’de ödüller sahiplerini buldu. Muratbey, Social Media Awards Turkey’de, Süt ürünleri kategorisinde birinciliği, altın ödülü, bir kere daha kazandı.

Böylece üst üste 6. kez bu ödülün sahibi oldu. Dijitaldeki en başarılı markaların sosyal medya performanslarının verilere dayalı ölçüldüğü Brandverse Awards 2024'te ödüller sahiplerini buldu.

Eski ve yeni nesil tüm pazarlama, iletişim ve reklam çalışmalarıyla markaların dünyasına 360 derece kapsayıcı bir bakış sunan ve bu alanda Türkiye'nin en kapsamlı pazarlama ve pazarlama iletişimi yarışması olan Brandverse Awards'da Muratbey, veri analitiği dalında "Süt Ürünleri" kategorisinde üst üste 6. kez altın ödülün sahibi oldu.

Deloitte Türkiye'nin de uzmanlığıyla dahil olduğu Brandverse Awards 2024'te, Türkiye'nin yerli peynir markası Muratbey, elde ettiği birincilikle sosyal medyadaki gücünü bir kez daha gözler önüne serdi.

Takipçileriyle sürekli etkileşim halinde olan Muratbey, sosyal medya hesaplarında yarışmalar düzenleyerek, takipçileriyle sıcak bağlar kurdu. Bunları yaparken de dijital platformlarda ürettiği yaratıcı projelerle, fark yaratmaya, ödüller kazanmaya devam etmeyi sürdürdü.

Editör: Ozan Yavuz