Premium otomobil üreticisi Lexus, geçen ay LBX ile başlattığı kampanyasını genişleterek, Temmuz ayı boyunca RX, NX ve RZ SUV modellerinde büyük indirimler sunuyor. Şirketten yapılan açıklamaya göre, kampanya kapsamında modele göre 950 bin liraya varan indirimler dikkat çekiyor. Bu fırsatlar, Lexus'un online rezervasyon hizmetiyle sınırlı stoklarda sunuluyor.

Online Rezervasyonla İndirim Fırsatları

Müşteriler, online.lexus.com.tr adresinden istedikleri modeli kredi kartıyla rezerve ederek indirimlerden faydalanabilecekler. B-SUV modeli LBX'in Cool, Relax, Emotion ve Elegant atmosferleri, önemli indirimlerle satın alınabilecek. LBX modellerinde 430 bin liraya varan indirimler mevcut.

Tasarımı, tam hibrit motoru, yüksek kalitesi ve güvenliğiyle öne çıkan LBX, üst düzey özelliklere sahip son nesil Lexus Safety System + ile GSR II Genel Güvenlik Yönetmeliği'ni karşılıyor.

RX SUV Modellerinde Kaçırılmayacak Fırsat

Lexus'un segmentinin öncüsü konumundaki RX SUV modeli de kampanya kapsamında büyük avantajlarla sunuluyor. Lexus'un E SUV premium segmentindeki modeli RX 350h tam hibrit 570 bin liraya, RX 500h performans hibrit 320 bin liraya ve RX 450h+ plug-in hibrit 950 bin liraya varan indirimlerle dikkat çekiyor.

1998'de dünyanın ilk lüks SUV modeli olarak tanıtılan RX, beşinci nesliyle birlikte daha gelişmiş tasarım ve teknolojiyle beklentileri aşmaya devam ediyor. RX SUV modeli, GSR II Genel Güvenlik Yönetmeliği'ne uyumlu kapsamlı aktif güvenlik ve sürücü asistan sistemlerini içeren Lexus Safety System + ile donatılmış durumda.

Lexus'un D-SUV'u NX'te Yüzde 15'e Varan İndirim

Lexus'un D-SUV segmentindeki temsilcisi NX, markanın ilk plug-in hibrit motoru ve tam hibrit motor seçeneğiyle daha dinamik sürüş ve yüksek konfor sunuyor. Lexus'un "Online Rezervasyona Özel Yaz Fırsatları" kapsamında tam hibrit NX 350h modelleri 190 bin liraya varan ve plug-in hibrit NX 450h+ modeli ise 450 bin liraya varan indirimlerle sunuluyor.

Elektrikli RZ 450e'de Temmuz Boyunca İndirim

Lexus'un tamamen yeni elektrikli D/E-SUV modeli RZ 450e, Temmuz ayı boyunca "Online Rezervasyona Özel Yaz Fırsatları" ile sunuluyor. Elektrikli araçlar için özel olarak geliştirilen platform üzerine yapılan RZ 450e SUV modeli, yüksek performans ve kalitesiyle dikkat çekiyor. RZ 450e, Temmuz boyunca 200 bin liralık bir indirimle satın alınabilecek.

Lexus RZ 450e, tek şarjla ortalama 400 kilometrelik bir sürüş menzili sunarken, DC hızlı şarj sistemiyle yüzde 80 kapasiteye kadar yaklaşık 30 dakikada şarj edilebiliyor. Üçüncü nesil Lexus Safety System + ile donatılan RZ, gelişmiş aktif güvenlik sistemleri ve sürücü asistan sistemleriyle GSR II Genel Güvenlik Yönetmeliği'ni karşılıyor.

Kaynak: aa