Pazar günlerinin sevilen dizisi Kirli Sepeti, izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Son bölümlerde hikayeye dahil olan ve dikkatleri üzerine çeken Ece karakterini canlandıran Sevcan Yaşar, merak konusu haline geldi. Ece'nin hikayeye katılmasıyla birlikte Levent'in hayatı da kökten değişiyor. Bu yeni gelişmelerle birlikte Sevcan Yaşar'ın kimliği ve oyunculuk kariyeri merak ediliyor. İşte, Kirli Sepeti'nin yeni soluğu Ece'yi canlandıran Sevcan Yaşar hakkında bilinmesi gerekenler...

Kirli Sepeti Ece Kimdir?

Pazar günleri izleyicilerle buluşan Kirli Sepeti dizisinde Ece karakterine hayat veren güzel oyuncu Sevcan Yaşar, dizinin heyecanını arttırmaya devam ediyor. Ece karakteri, Levent'in eski sevgilisi olarak dizide önemli bir rol üstleniyor. Yasemin'in kaçırılması olayında baş şüpheliler arasında yer alan Ece'nin gizemli geçmişi ve amacı izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

Sevcan Yaşar Kimdir?

Sevcan Yaşar, 8 Şubat 1990 doğumlu bir manken ve oyuncudur. 23. Miss Model of Turkey birincisi olan Sevcan Yaşar, aynı zamanda Çin'de düzenlenen Miss Model of World yarışmasında da birincilik kazanmıştır. Ege Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezunu olan Sevcan Yaşar, oyunculuk kariyerine İstanbul'da başlamış ve Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde eğitim almıştır. Sevcan Yaşar'ın evlilik durumu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Sevcan Yaşar, kariyeri boyunca birçok dizi projesinde yer almıştır. Bunlar arasında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Erkenci Kuş, ve Böyle Bitmesin gibi popüler yapımlar bulunmaktadır. Şu anda Kirli Sepeti dizisinde Ece karakterini canlandırmaktadır.