Diziye katılan usta oyuncu Erdal Küçükkömürcü, Cihangir karakteriyle dikkat çekiyor. Kirli Sepeti'nin 26 Kasım Pazar günü yayınlanacak 9. bölümüyle ekibe dahil olan Küçükkömürcü, Kahraman karakterinin babası olarak seyirci karşısına çıkacak. İstanbul'un köklü bir ailesinden gelen, ince zevklere sahip ve ailesine değer veren Cihangir Demir'in hayatına dahil olan Erdal Küçükkömürcü'nün kariyeri ve dizideki rolü merak konusu oldu. İşte, usta oyuncu Erdal Küçükkömürcü'nün hayatına dair detaylar ve Kirli Sepeti'ndeki Cihangir karakteriyle ilgili bilgiler...

Erdal Küçükkömürcü Kimdir?

Erdal Küçükkömürcü, 1 Nisan 1958 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Oyunculuk kariyerine 1981 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı'ndan mezun olarak adım atan usta oyuncu, Ankara Devlet Tiyatroları'nda görev almış ve birçok üniversitede oyunculuk eğitmenliği yapmıştır. Küçükkömürcü, sinema kariyerine "Çıplak," "Kaybedenler Kulübü," "Labirent," "Devrim Arabaları," "Döndüm Ben" gibi önemli yapımlarda yer alarak başlamış ve bu filmlerdeki performansıyla dikkatleri üzerine çekmiştir.

Televizyon dünyasında da kendine sağlam bir yer edinen Küçükkömürcü, "Gülşen Abi," "Kurtuluş," "Yılan Hikayesi," "Kınalı Kar," "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz," "Kuzgun," "Sefirin Kızı" gibi birçok projede önemli roller üstlenmiştir.

Kirli Sepeti Cihangir Kimdir?

Kirli Sepeti'nin 9. bölümüyle ekibe katılan Erdal Küçükkömürcü, Cihangir Demir karakteriyle dizinin dinamiklerine yeni bir soluk getiriyor. İstanbul'un seçkin ailesinden gelen Cihangir, ince zevkleri ve ailesine olan bağlılığıyla dikkat çekiyor. Özellikle Kahraman karakterinin babası olarak ekranlara çıkan Küçükkömürcü, dizinin seyrini değiştirecek önemli gelişmelere yol açacak gibi görünüyor.

Erdal Küçükkömürcü'nün Kirli Sepeti'ndeki performansı, izleyiciler tarafından büyük bir merakla beklenirken, Cihangir karakterinin ailenin ve hikayenin nasıl bir evrim geçireceğini görmek için Pazar akşamlarını sabırsızlıkla bekleyenlerin sayısı her geçen gün artıyor.