Japon otomotiv markası Hyundai, dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de de en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Donanım özellikleri ve şık tasarımları ile birçok model ve versiyonunda otomobil tutkunlarına hitap eden Hyundai, güncel fiyat listesini yayınladı. Türkiye’de en ucuz sıfır otomobiller listesinde çeşitli modelleri bulunan Hyundai, son güncel fiyat listesiyle de dikkatleri çekmeyi başardı. Hyundai güncel fiyat listesinde yer alan bir modelin fiyatı ucuzluğu ile ön plana çıktı.

Türkiye’de son dönemlerde yükselen otomobil fiyatları, hem sıfır piyasasında hem de ikinci el piyasasında ortalamaya göre daha ucuz kalan modellerin ön plana çıkmasını sağladı. Birçok alıcı, artık otomobil satın alırken donanım ve tasarım özelliklerini ikinci planda tutarak, önceliğini ucuz fiyattan yana kullanıyor. Bu kapsamda yıllardır Türkiye’de en ucuz otomobillerden biri olarak dikkat çeken Fiat Egea’dan bile daha ucuz fiyat ile sunulan Hyundai modeli fiyatıyla tüm dikkatleri çekti. İşte detaylar…

FİAT EGEA’DAN BİLE UCUZ

Hyundai, güncel fiyat listesi ile sunduğu modellerde dikkatleri çekti. Uzun yıllar Türkiye’de en ucuz otomobillerden biri olarak öne çıkan Fiat Egea’dan bile ucuz fiyatla listede yer alan model araç tutkunlarını cezbetti. Hyundai tarafından yayınlanan güncel fiyat listesi sonrası, ucuz model için araştırmalar da hız kazandı.

Hyundai tarafından sunulan söz konusu fiyat listesinde en ucuz sıfır otomobil olarak i10 modeli öne çıktı. Birçok kişinin ilgisini çeken Hyundai i10 modeli, listenin en gözde modellerinden biri oldu. Egea’dan bile ucuz olan i10 versiyonlarına göre farklı fiyatlar sunuyor. Öte yandan Fiat Egea Sedan Easy başlangıç fiyatı kampanyalı olarak 729.900 TL’den başlıyor.

HYUNDAİ i10 GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Hyundai tarafından sunulan güncel fiyat listesinde ucuzluğu ile dikkat çeken i10 modelinde fiyatlar şöyle:

●      1.0 MPI 67 PS Jump benzinli manuel - 725.000 TL

●      1.9 MPI 67 PS Jump benzinli AMT - 770.000 TL

●      1.2 MPI 84 PS Style benzinli AMT - 790.000 TL

●      1.2 MPI 84 PS Elite çift renk benzinli AMT - 850.000 TL