HAK İŞ Uşak İl Başkanı  Adil Özdemir, Kurban Bayramı sebebi ile mesaj yayınladı.

HAK İŞ Uşak İl Başkanı  Adil Özdemir, Kurban Bayramı sebebi ile mesaj yayınladı, mesajında şu ifadelere yer verdi, “Sosyal dayanışmanın, paylaşmanın, kişisel zaaflarımızdan arınmanın, kırgınlıklarımızdan kurtulup barışmanın adı olan Kurban Bayramımızı şimdiden en içten duygularımla tebrik ediyorum. Mübarek Kurban Bayramının, gerek millet olarak; gerek insanlık olarak yaşadığımız zorlukların son bulmasına, ükemizin, bölgemizin, küremizin tüm mağdur ve mazlumlarının acılarının, gözyaşlarının dinmesine vesile olmasını temenni ediyorum.”

Kurban Bayramı nedeniyle 6 Şubat Depremi ve Gazze gibi coğrafyalarda hayatını yitirenleri rahmetle anan Adil Özdemir, şöyle devam etti:

“Geçtiğimiz yıl büyük bir deprem yaşandı. Deprem bölgesindeki kardeşlerimizi unutmuyor, bütün gücümüzle ve sendikalarımızla birlikte depremzede kardeşlerimizin yanlarında olduğumuzu bir kez daha ifade ediyoruz. Bizler, Türkiye’nin gücüne ve potansiyeline güveniyor, milletimizin ferasetine, birlik ve beraberlik konusundaki hassasiyetine inanıyoruz. Devlet ve millet olarak bölgedeki yaraları sarmaya çalışıyoruz. Bu vesileyle Gazze ve diğer coğrafyalarda hayatını yitiren Müslüman kardeşlerimizi de bir kez daha rahmetle anıyorum. Kurban Bayramı’nın bu acıların son bulması için bir vesile olmasını temenni ediyor ve tüm İslam aleminin Kurban bayramını kutluyorum” dedi.

Editör: Ozan Yavuz