ordu haber

Yürüyüş Haberleri

Yürüyüş haberleri ve güncel Yürüyüş gelişmeleri, Yürüyüş ile ilgili tüm video, Yürüyüş fotoğrafları ve Yürüyüş haberleri Uşak Olay - Uşak Haber Son Dakika Haberler sitemizde


Uşak

Uşak'ta Dünya Çevre Günü ve Türkiye Çevre Haftası kapsamında yürüyüş gerçekleştirildi.

Gündem

Kütahya'nın Çavdarhisar ilçesindeki Aizanoi Antik Kenti'nde düzenlenen yürüyüşe 130 dağcı katıldı.

Gündem

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi'nde, Refah'ta yerinden edilmiş Filistinlilerin kampını bombaladığı saldırıya tepki amacıyla yürüyüş düzenlendi.

Gündem

Afyonkarahisar'da üniversite öğrencileri, İsrail'in Filistin'e saldırılarını protesto etmek ve Gazze halkına destek amacıyla yürüyüş yaptı.

Gündem

Aydın'da öğretmenler ve lise öğrencileri, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla meşaleli yürüyüş yaptı.

Uşak

Uşak'ta Engelliler Haftası kapsamında engelli bireylerden oluşan bando takımı eşliğinde yürüyüş yapıldı.

Gündem

İzmir Sivil Toplum Kuruluşları Platformunca (İSTOK) "Gecenin Karanlığından Seherin Aydınlığına Gazze Anneleri İçin Filistin Yürüyüşü" düzenlendi.

Gündem

Antalya'da Engelliler Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinlikte, bazı katılımcılar farkındalık oluşturmak için gözlerine siyah bant takarak görme engellilerle yürüyüş yaptı.

Gündem

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) öğrencileri, İsrail'in Gazze'ye saldırılarına tepki ve Filistinlilere destek amacıyla yürüyüş düzenledi.

Gündem

Anadolu Üniversitesi öğrencileri Filistin'e destek yürüyüşü için Yunus Emre Kampüsü'nde bir araya geldi. Basın açıklaması için Anadolu Üniversitesi Rektörlük binası...

Gündem

Afyonkarahisar'da, İHH ve Uluslararası Üniversite Öğrencileri (UDEF) öncülüğünde, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları protesto edildi.

Gündem

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesinde (KSBÜ), İsrail'in Gazze'ye saldırılarına tepki ve Filistinlilere destek amacıyla öğrenciler yürüyüş düzenledi.